23 Ekim 2018 15:41

Oyuncu Cem Özer yoğun bakıma alındı

11 gün önce filmin setinde düşerek ayağı kırılan Cem Özer, dün yoğun bakıma alındı.

Fotoğraf: Mustafa Bayer/AA

Paylaş

Afyon’daki film çekimleri sırasında sette kaza geçirip ayağını kıran Oyuncu Cem Özer, tedavi için getirildiği İstanbul'da yoğun bakıma kaldırıldı.

Cem Özer'in sağlık durumunun kötüleştiği ve yoğun bakıma alındığı belirtildi.

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın ulaştığı kızı Cemre Özer, “Babam şu an yoğun bakımda uyutuluyor. Ayağındaki kırık sonrası oksijen tedavisi görüyordu. Hava ya da yağ embolisi başına sıçramış. Dün yoğun bakıma alındı. Şu an hiçbir şey söyleyemiyor doktorları. Biz de çaresizce bekliyoruz.” dedi.

SETTE DÜŞEREK AYAĞINI KIRMIŞTI

Sinema sanatçısı Özer, Afyonkarahisar'ın Sinanpaşa ilçesine bağlı Balmahmut köyündeki film çekimleri sırasında düşmüş, Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştı. Sağ ayak bileğinde iki kırık olduğu belirlenen sanatçı, tedavi için İstanbul'a getirilmişti.

AA muhabirinin aktardığına göre Özer, gazetecilere olayı şöyle anlatmıştı:

"Film çekimi sırasında düşme kalkma sahnelerinin olduğu kare çekiliyordu. Dengesiz düşünce kendim ettim kendim buldum. İki tane kırığımız var. Bu durum çekimleri yönetmen açısından etkiler tabii. Ama ben devam edeceğim. Gösteri devam etmeli. Balmahmut köyünde istasyon sahnesini çekerken bir ayı çukuruna düşmem gerekiyordu. Ben de çukura gerçekten düştüm." (HABER MERKEZİ)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Jeotermale engel olan Uzundereliler, şantiyeyi de iptal ettirdi

SONRAKİ HABER

Elazığ ve İstanbul'da Evrensel'e destek: Evrensel’in suç ortağıyız

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa