15 Ekim 2018 21:31

Damada düğünde egzoz ve yangın tüpü taktılar

Niğde’de düzenlenen bir düğünde damada egzoz ve yangın tüpü armağan edildi.

Fotoğraf: DHA

Paylaş

Niğde’de düzenlenen bir düğünde 'Dinamit Gençlik' adlı bir gruba üye olan damada, egzoz ve yangın tüpü armağan edildi.

Sevda Veziroğlu ile Onur Turgut'un bir düğün salonunda düzenledikleri tören sırasında damadın arkadaşları, davetlilerin şaşkın bakışları altında genç çifte egzoz ve yangın tüpü armağan etti.

Damadın arkadaşı ve olayın fikir babası Ömer Yücel, 'Dinamit Gençlik' adlı bir gruplarının olduğunu ve grup üyesi 8 arkadaşın birbirlerini çok sevdiğini söyledi. Geçen yıl bir başka arkadaşlarının düğününde de yangın tüpü hediye ettiklerini belirten Yüce, "Farklı ve eğlenceli bir şey ortaya koymak için bunu yaptık. Onur kardeşimiz arabaları çok seviyor. Ona da arabasıyla ilgili olarak egzoz taktık. Yangın tüpü de grubumuzun simgesi haline geldiği için yanında onu da verdik. Kardeşimiz çok sevindi ve çok eğlenceli dakikalar yaşadık. Herkes çok eğlendi. Grubumuzdaki tüm arkadaşlarımız evlenince farklı hediyeler vereceğiz. Kardeşimize bir ömür boyu Dinamit Gençlik grubu olarak mutluluklar diliyoruz" dedi.

'ARABAMA TAKTIRACAĞIM'

Durum karşısında şaşkına dönen damat Onur Turgut, "Hiç böyle bir hediye beklemiyordum. Ahmet abimize yangın tüpü taktıklarında ben de vardım. Ama bana böyle bir hediye vereceklerini beklemiyordum. Egzozu arabama taktıracağım. Çok teşekkür ediyorum" dedi.

Damadın arkadaşları daha sonra taktıkları egzoz ve yangın tüpü ile hatıra fotoğrafı çektirdi. (Niğde/DHA)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Türkiye'ye gelecek

SONRAKİ HABER

Çınar’da kaybolan 8 yaşındaki çocuk yaralı halde bulundu; hastanede hayatını kaybetti

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...