15 Ekim 2018 16:19

Havuzdan TRT’ye üst düzey atama

TRT Uluslararası Haber Kanalları Genel Yayın Yönetmenliğine Serdar Karagöz atandı.

Kolaj: Evrensel

Paylaş

‘TRT World’ ve ‘TRT Arabi’ kanallarını bünyesinde barındıran TRT Uluslararası Haber Kanalları Genel Yayın Yönetmenliğine Serdar Karagöz getirildi.

Türkiye Radyo Televizyon Kurumundaki (TRT) yeniden yapılanma çalışmaları kapsamında TRT üst yönetimine transferler sürüyor.

TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren, TRT World ve TRT Arabi kanallarını da bünyesinde barındıran TRT Uluslararası Haber Kanalları Genel Yayın Yönetmenliğine Serdar Karagöz'ü atadı.

Bilgi Üniversitesi Siyaset Bilimi lisans ve yine aynı üniversitenin İnsan Hakları Hukuku yüksek lisans programlarının ardından ABD'de The New School University'de ‘Media Studies’ alanında yüksek lisans programını tamamlayan Karagöz, ABD'de bulunduğu dönemde ‘The New York Times Syndication’ departmanında çalıştı.

Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde BM Diplomasi Muhabirliği ve grubun New York temsilciliğini yapan Karagöz, 2013'te Sabah Gazetesi Dış Haberler Müdürü olarak Türkiye'ye döndü. Karagöz, ‘Daily Sabah’ gazetesini 2014 yılında kurdu ve Genel Yayın Yönetmenliğini üstlendi. (AA)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Polis, Atatürk büstüne hakaret eden çocuğa tekme attı

SONRAKİ HABER

Bağdat'ta ABD karşıtı protesto

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa