14 Ekim 2018 15:46

Fenerbahçe’nin yeni göğüs sponsoru Tüpraş mı olacak?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Sivasspor karşılaşmasına yetişeceğini söylediği yeni sponsorun Koç Grubu’na ait Tüpraş firması olduğu iddia edildi.

Fotoğraf: Emrah Yorulmaz/AA

Paylaş

Fenerbahçe'nin yeni göğüs sponsorunun Tüpraş olacağı iddia edildi. Febnerbahçe Başkanı Ali Koç yeni sponsorluk anlaşmasının Sivasspor karşılaşmasına yetişeceğini söylemişti. Yeni sponsorluk anlaşması 1+1 yıllık olacak. Bir sonraki sezon daha iyi fiyat veren bir firma ile anlaşılırsa Tüpraş ile yapılan 1 yıllık opsiyon kullanılmayacak.

Fenerbahçe, uzun süredir boşta olan forma göğüs sponsorluğu için Koç Grubu’na ait Tüpraş ile anlaşmaya vardı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un FBTV’de gündeme dair açıklamalarda bulunurken “Sivasspor maçına yeni sponsorla çıkacağız” sözünün ardından, göğüs sponsorluğu için anlaşılan şirketle ilgili detaylar ortaya çıktı.

Fenerbahçe'ye sponsor olacağı iddia edilen Tüpraş son olarak kriz bahanesiyle işçilere esnek çalışma dayatmasında bulunmasıyla gündeme gelmişti. Türkiye'nin satıştan gelirler sıralamasında açık ara birinci sırasında yer alan Tüpraş'ta daha önce çok kez iş cinayeti yaşanmıştı. (SPOR SERVİSİ)

Reklam
Reklam
ÖNCEKİ HABER

ÖÇAV’ın kadın avukatları: Adalet mekanizması içinde kadınlar eziliyor

SONRAKİ HABER

Tottenham teknik direktörü Mauricio Pochettino kovuldu

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa