11 Ekim 2018 13:41

Şeker-İş Sendikası Başkanı, 1 milyon TL'ye makam aracı aldı

Kendisine değeri 1 milyon TL'yi bulan makam aracı alan Şeker-İş Sendikası’nın Başkanı İsa Gök: Araba arızalandı, mecbur kaldık, değerini bilmiyorum.

Fotoğraf: Pixabay

Paylaş

Şeker-İş Sendikası’nın Başkanı İsa Gök, kendisine piyasada değeri 1 milyon TL’yi bulan bir makam aracı aldı. Gök, “Araba arızalandı, mecbur kaldık aldık. Uzun yola gidiyoruz” dedi.

Hürriyet’ten Hacer Boyacıoğlu’nun haberine göre; Şeker işçilerinin örgütlendiği Şeker-İş Sendikası Başkanı İsa Gök’ün makam aracı tartışma yarattı. Piyasa değeri 1 milyon lira olduğu belirtilen lüks bir otomobil alındı. 

Gök için alınan Audi marka A6 Sedan 3.0 Quattro marka aracın donanımsız fiyatı 138 bin 192 avro düzeyinde bulunuyor. Bu rakam TL bazında 970 bin 318 liraya karşılık geliyor. Donanım eklendikçe otomobilin fiyatı yükseliyor. 

RAKAMI BİLMİYORUM

Şeker-İş Başkanı İsa Gök, Hürriyet’in konuyla ilgili soruları üzerine, “Kullandığım araç arızalandı. Uzun yola gidiyoruz. Hem hızlı hem de güvenli olması gerekiyordu” diyerek araç alımını doğruladı. Gök, “Rakamı bilmiyorum. Arkadaşlar pazarlık yapıp aldı. Mercedes aldığında da bir yığın dert oluyor, diğer arabalarda da dert bitmiyor” dedi. (HABER MERKEZİ)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Venom filmi gerçek olabilir mi?

SONRAKİ HABER

Balçova'da kadın hakları tartışıldı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa