06 Ekim 2018 17:38

Otobüste 'yayılarak oturma' diyen 2 kişiyi bıçakladı

Ankara’da Ali Osman A. isimli bir kişi, otobüste kendini yayılarak oturmaması konusunda uyaran 2 kişiyi bıçakladı.

Fotoğraf: DHA

Paylaş

Ankara'nın Altındağ ilçesinde belediye otobüsünde Ali Osman A., kendisini 'yayılarak oturma' diye uyaran 2 kişiyi bıçakla yaraladı. Otobüsteki kameraya yansıyan olayın ardından, şüpheli gözaltına alındı.

Altındağ'da geçen Perşembe, hareket halindeki belediye otobüsünde A.A. ve F.A. adlı erkek yolcu, koltuklardan  birinde oturan Ali Osman A.'yı yayılarak oturmaması yönünde uyardı. Ali Osman A. kendisini uyaran kişilere tepki gösterdi, ardından ise taraflar arasında tartışma çıktı. Tartışma daha sonra kavgaya dönüştü. Ali Osman A. üzerindeki bıçakla iki kişiyi yaraladı. Sürücüyü de bıçakla tehdit ederek aracın kapısını açtıran Ali Osman A., araçtan inip kaçtı.

Bu sırada yaralılar sürücüye, “Bizi çabuk hastaneye götür” diye bağırdı. Otobüs sürücüsü güzergâhı değiştirerek kan kaybeden A.A. ile F.A.'yı Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin acil servisine götürdü.

Otobüsteki kameraya yansıyan olayın ardından, kaçan Ali Osman A.'nın yakalanması için inceleme başlatıldı. Otobüs kamerası ve bölgedeki güvenlik kameralarını inceleyen ekipler şüphelinin eşkâlini belirledi. Ali Osman A. evinin bulunduğu mahallede polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili inceleme başlatıldı. (DHA)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

İnternetten taksitle gelen silahlar ölüme doymuyor

SONRAKİ HABER

Murat Dağı'ndaki ÇED kararı 15 gün sonra açıklanacak

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa