05 Ekim 2018 15:26

Şirin Payzın, CNN Türk’ten ayrıldığını duyurdu

Gazeteci Şirin Payzın, CNN Türk’ten ayrıldığını duyurdu: 'Şimdi yeni bir sayfa. Çok yakında yeniden buluşmak üzere…'

CNN Turk'te yayınlanan Neler Oluyor programının ekran görüntüsü.

Paylaş

Gazeteci Şirin Payzın, kurulduğu 1999 yılından bu yana çeşitli görevler üstlendiği CNN Türk’ten ayrıldığını duyurdu. Kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda 17 yıllık CNN Türk serüvenini aktaran Payzın, açıklamalarını "Şimdi yeni bir sayfa... Çok yakında yeniden buluşmak üzere" ifadeleriyle noktaladı.

Şirin Payzın, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"17 senelik birliktelik bugün resmi olarak bitti. CNN Türk’le yollarımızı ayırdık. Neler sığmadı ki 17 yıla. Afganistan, Irak, Suriye’deki savaş bölgelerinden yapılan yayınlar, bir muhabir olarak canla başla çalışma.11 Eylül ve sonrasında değişen her şey, İran, Lübnan, Filistin, İsrail, Kosova yani muhabir olarak asla kopmadığım bölgeler.. Canlı yayınlar, özel haberler, haber takipleri.. Sonra lider röportajları! Trump’tan Hillary Clinton’a, Tarık Aziz’den AB liderlerine.. Davos’lar, AB zirveleri , Washington‘dan bildirmeler, Nevruz’lar..

Soma gibi , Van depremi gibi yüreğimizi yakan haberler, seçimler.. Yüzlerce canlı yayın, yüzlerce haber.. Dış haber muhabirliği ile başladım sonra Yeni Gün Hafta Sonu‘nu yarattık ve ilk defa bir haftasonu kuşağı yayınlandı haber kanallarında... Sonra, Ne Oluyor? başladı. 9 sezon yayınlandı... Kimi hararetli kimi sakin, yüzlerce konuyu, siyaseti, haberi tartıştık teke tek röportajlarda muhalefet liderlerine, bakanlara, milletvekillerine soru sordum.. Bazen kızdılar, bazen güldüler, bazen manşet oldular :)

Ama sormaktan asla vazgeçmedim. Ve tabii bu süreçte onlarca renkli gömleğim de bana ve size eşlik etti. CNN Türk bana, ben ona çok şey kattık. Birlikte haber ve gazetecilik ödülleri kazandık :) Sektörün en iyi kameraman, muhabir, editör, yönetmenleriyle çalıştım..

Şimdi yeni bir sayfa .. Çok yakında yeniden buluşmak üzere."

(MEDYA SERVİSİ)

Reklam
Reklam
ÖNCEKİ HABER

3. havalimanı işçilerinin serbest bırakılması için imza kampanyası

SONRAKİ HABER

Dünyada kadınlar

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa