12 Eylül 2012 13:43

Bingöl'de patlama: 1 çocuk öldü, 1 çocuk yaralandı

BİNGÖL’de yaşanan patlamalarda ölüm haberleri gelmeye devam ediyor. Bugün de Bingöl’de meydana gelen patlamada 2 kardeşten biri yaşamını yitirirken, diğeri de yaralandı.Yayladere ilçesine bağlı Dalbasan (Seter) köyünde hayvan otlatmaya giden 2 kardeşler Ramazan Kızılgöz ile Ceylan Kızılgöl, yerde buldukları bir

Bingöl'de patlama: 1 çocuk öldü, 1 çocuk yaralandı

Paylaş

BİNGÖL’de yaşanan patlamalarda ölüm haberleri gelmeye devam ediyor. Bugün de Bingöl’de meydana gelen patlamada 2 kardeşten biri yaşamını yitirirken, diğeri de yaralandı.

Yayladere ilçesine bağlı Dalbasan (Seter) köyünde hayvan otlatmaya giden 2 kardeşler Ramazan Kızılgöz ile Ceylan Kızılgöl, yerde buldukları bir cisimle oynamaları sırasında patlama meydana geldi. Patlamada 2 çocuktan 14 yaşındaki Ramazan Kızılgöz yaşamını yitirdiği bildirilirken, Ceylan Kızılgöz de yararlandı. Yaralı Ceylan Kızılgöz, tedavi için Elazığ’da hastanede tedavi altına alındığı öğrenildi.

4 EYLÜLDE DE PATLAMA OLMUŞTU

Daha önce de 4 Eylülde Yedisu ilçesine bağlı Elmalı köyünün Bikan mezrasında yerde buldukları bir patlayıcının infilak etmesi sonucu Ali Sağnık, yaşamını yitirirken Sıdıka Sağnık ve Habip Sal da yaralanmıştı. (BİNGÖL)

ÖNCEKİ HABER

Maliye’den zam paketi geliyor

SONRAKİ HABER

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan tehlikeli açıklar

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa