06 Eylül 2018 16:20

Nilüfer’de üç gün boyunca müzik rüzgarı esecek

Bursa Nilüfer’de 3 gün sürecek müzik festivali yarın başlıyor. Festival’de yerli yabancı çok sayıda sanatçı ve grup sahne alacak.

Fotoğraf: Pixabay

Paylaş

Nilüfer Müzik Festivali yarın başlıyor. Türkiye’nin yanı sıra ve yurt dışından da sevilen sanatçıları Nilüfer’de ağırlayacak olan festival “Dünyayı sev, geyiği öp, festivale gel” sloganıyla düzenleniyor. Balat Atatürk Ormanı’nda yapılacak festival 21.15’te Evgeny Grinko konseriyle başlayacak. Hemen ardından Mor ve Ötesi grubu, sevenleriyle buluşurken; ilk gün finalini Hey Douglas yapacak.

Önemli isimlerin yer alacağı Nilüfer Müzik Festivali’nin ikinci gününde Selda Bağcan, İsrailli surf-rock grubu Boom Pam ile sevenlerinin karşısına çıkarak. Ezhel, Manuş Baba, Metronomy Grup, Sedef Sebüktekin, Korhan Futacı, Palmiyeler, Adamlar, Melek Mosso, Findlay, Leoniden, Xinobi (Live) ve Acid Arab festivalin ikinci günü etkinlikleri kapsamında  sahne alacak.

FİNAL ŞEBNEM FERAH’TAN

Katılımcıların eğlence dolu üç gün yaşayacağı Nilüfer Müzik Festivali’nin son gününde finali  rock müziğin güçlü sesi Şebnem Ferah yapacak. Ayrıca Kadebostany, Can Ozan, Sattas, Nova Norda, Max The Sax, Dolu Kadehi Ters Tut, İntergalactic Lovers, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Büyük Ev Ablukada ‘Fırtınayt’, Vega, Ceylan Ertem ve Weval gibi grup ve sanatçılar sevenleriyle buluşacak. (KÜLTÜR SERVİSİ)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

‘Kuzey ve Doğu Suriye Özerk Yönetimi’ kuruldu

SONRAKİ HABER

İstanbul Tiyatro Festivali 17 Kasım’da başlıyor

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...