30 Ağustos 2018 15:04

Zeytinli Rock Festivali başladı

Türkiye’nin en büyük müzik festivali Zeytinli Rock Festivali, dün Dalyan'da başladı. Festivalin ilk gününe 32 bin kişi katıldı.

Zeytinli Rock Festivali başladı

Zeytinli Rock Festivali tanıtım görseli

Paylaş

Dünyaca ünlü heavy metal grubu Sepultura ve 80’lerin ünlü İngiliz grubu The Godfathers’ın da aralarında olduğu 100’e yakın sanatçının sahne alacağı Zeytinli Rock Festivali,önceki gün 3 farklı sahnede gerçekleştirilen konserlerle başladı. 32 bin müzikseverin katıldığı festivalin ilk gününde “Siyah Sahne”de Teoman, Selda Bağcan-Boom Pam ve Mabel Matiz’in yanı sıra Gaye Su Akyol, İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions, Niyazi Koyuncu ve Jakuzi müzikseverlerle buluşurken, “Kırmızı Sahne”de ABD’li şarkıcı Della Miles, Hey! Douglas, Sena Şener, Sufle, Ufuk Beydemir, Ümit Olgun & Paryalar, Dilhan Şeşen ve Pagos konser verdi. Bu yıl ilk kez kurulan “Akustik Sahne”de ise Yeni Türkü, Ezgi Aktan ve What Da Funk performans sergiledi.

Zeytinli Rock Festivali, 2 Eylül Pazar günü sona erecek. Festivalde bugün “Siyah Sahne”de Duman, Ceza, Cem Adrian, Can Bonomo, İskender Paydaş, Çamur ve Aydilge, “Kırmızı Sahne”de The Godfathers (UK), Ezhel, Gökcan Sanlıman, Can Kazaz, Cihan Mürtezaoğlu, Nadas, İlhan Güryalçın ve 3 Deyince, “Akustik Sahne”de ise Bülent Ortaçgil, Gündoğarken, Erkan Oğur-İsmail Hakkı Demircioğlu konser verecek. (Balıkesir/DHA)

ÖNCEKİ HABER

TİHV-İHD: Hükümet failleri korumaya devam edeceğini ilan etti

SONRAKİ HABER

Celal Şengör: Elin dangalağına organ verip onu yaşatmanın anlamı yok

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa