03 Ağustos 2018 11:28
Son Güncellenme Tarihi: 03 Ağustos 2018 14:59

Antep'te kaybolan Suriyeli çocuğun cansız bedenine ulaşıldı

Antep'in Nurdağı ilçesinde 3 gün önce kaybolan 9 yaşındaki Suriyeli çocuğun cesedi su kuyusunda bulundu.

Fotoğraf: Mehmet Akif Parlak/AA

Paylaş

Antep'in Nurdağı ilçesinde kaybolan 9 yaşındaki Suriyeli Ahmet Salih'in cesedi, ailenin kaldığı çadırın yakınlarındaki su kuyusunda bulundu.

3 gün önce gittiği ilçeye bağlı Sakçagözü Mahallesi yakınlarındaki biber fabrikasından akşam eve gelmediği belirtilen Ahmet'in bulunması için dün başlatılan arama çalışmaları, Antep ve Adana AFAD ekipleri ile jandarma ekiplerinin arama kurtarma köpeklerinin yanı sıra drone desteğiyle bugün de devam etti.

Mevsimlik tarım işçiliği yapan ailenin konakladığı çadıra yaklaşık 200 metre uzaklıktaki, üzeri reklam tabelası ve taşla kapatılmış olan bir su kuyusunda ceset olduğu ihbarını alan ekipler, belirtilen yerde Ahmet Salih'e ait cesede ulaştı.

Mevsimlik işçi olarak yaklaşık 3 ay önce Nurdağı ilçesine gelen ve Sakçagözü Mahallesi'ne yakın bir bahçede çalışan Salih ailesi, üç gün önce oğulları Ahmet'in civardaki bir biber fabrikasından akşam eve gelmemesi üzerine onu aramaya çıkmıştı. Aile, Ahmet Salih'i bulamayınca durumu jandarma ekiplerine bildirmiş, bunun üzerine dün arama çalışmaları başlatılmıştı. (AA)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Damattan düğününe gelemeyenler için 'online takı' yöntemi

SONRAKİ HABER

Cumartesi Anneleri, JİTEM davasında beraat kararı verilmesine tepki gösterdi

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa