02 Ağustos 2018 15:35

Ekmek arası kedi seven ALF, ekranlara geri dönüyor

'80'ler ve '90'ların sevilen komedi dizisi ALF, 'Warner Bros Television' yapımcılığında ekranlara geri dönecek.

Sevilen dizide sık sık işlenen konulardan biri, ALF’in Tanner ailesinin kedisini yeme arzusuydu. Ekran görüntüsü: NBC

Paylaş

Warner Bros Television, 1980’li 1990'lı yılların sevilen sitcom dizisi ALF'i yeniden çekmeye hazırlanıyor. Henüz plan aşamasında olan projenin oyuncu kadrosu belli değil ancak orijinal dizinin yazarları Tom Patchett ve Paul Fusco, kamera arkasındaki ekipte olacak.

Yeni serinin orijinal serideki finalden devam edeceği bekleniyor. İddialara göre FBI tarafından yakalanan ve 51. Bölge'ye kapatılan Alf, aradan geçen uzun yıllardan sonra dünyayı yeniden tanımaya çalışacak.

Yapım şirketi dizinin yayın tarihine ilişkin henüz bilgi vermedi. Ayrıca, NBC kanalında 1986 yılında başlayan ve 4 sezonda 99 bölüm olarak devam eden dizinin yeni kanalı da henüz açıklanmadı.

TÜRKİYE ALF'İ MÜŞFİK KENTER'İN SESİYLE TANIMIŞTI

 

80'li ve 90'lı yıllarda, özellikle çocukların sevgilisi olan ve tüm dünyada büyük beğeni toplayan dizi, “Yaratık Yaşam Formu” anlamına gelen “Alien Life Form” sözünün kısaltması olan ALF adlı, Melmac gezegeninden gelen uzaylı karakterin Tanner ailesine davetsiz misafir olarak katıması etrafında gelişen hikayeleri ele alıyordu.

Dizide sık sık işlenen konulardan biri, ALF’in Tanner ailesinin kedisini yeme arzusuydu.

Tom Patchett’in yarattığı dizide ALF adlı kuklayı Paul Fusco oynatıyordu.

Türkiye'de de çok sevilen dizi, milyonları ekranlara kilitlemişti. Max Wright, Anne Schedeen, Andrea Elson ve Benji Gregory’nin başrollerde yer aldığı dizide ALF karakterini Müşfik Kenter seslendiriyordu. (HABER MERKEZİ)

Kaynak: Variety.com

Reklam
Reklam
ÖNCEKİ HABER

CHP'de muhalifler imzaları teslim etti, genel merkez 'yetersiz' dedi

SONRAKİ HABER

Van'da zamlar nedeniyle doğal gazdan tezeğe döndüler

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa