30 Temmuz 2018 10:38

İsmi parklardan silinen Gökçek: Bu işleri tek kişi organize ediyor

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in parklara attığı imzaları, beyaz şeritlerle kapatıldı.

İsmi parklardan silinen Gökçek: Bu işleri tek kişi organize ediyor

Fotoğraf: DHA

Paylaş

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Melih Gökçek, Ankara'da adının parklardan kaldırılmasına ve bunun basına servis edilmesine sosyal medya hesabı üzerinden tepki gösterdi.

Sözcü'den Ali Ekber Ertürk'ün haberine göre, Ankara'nın tarihi ünlü parklarındaki levhalarda yer alan 'İ. Melih Gökçek' ifadesi kaldırıldı.

Bu olayın ardından Gökçek, Twitter hesabından "Teşekkürler Adnan… Görevini yapmakta gecikmiştin… Medyaya telefon açıp tek tek haber verdiğin için teşekkür ediyorum…" mesajını paylaştı.

Bu mesajla Gökçek'in Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Adnan Yuva'yı hedef aldığı öne sürüldü.

Adnan Yuva, yeni başkan Mustafa Tuna'nın koltuğuna oturmasının ardından göreve getirdiği ve daha önce birlikte çalıştığı isimlerden biriydi.

Gökçek, açıklamalarına şöyle devam etti:

"Bugüne kadar cevap vermedim ama, adımın parklardan kaldırılmasına değil, bunun belediye de çalışan birisi tarafından gazetelere telefon açarak ‘haberi atlamayın, fotoğrafta gönderdik' demesine canım sıkıldı. Twitimin altına yapılan yorumlara teşekkür ediyorum. tek tek RT edemedim. (HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

Özkan’dan İnce’ye sert yanıt: İspat edemeyen şerefsizdir

SONRAKİ HABER

Anadolu Efes’i 80-70 yenen Fenerbahçe Beko, Türkiye Kupası'nı aldı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa