21 Temmuz 2018 15:29

6 yaşındaki çocuk kafasına isabet eden kurşunla hayatını kaybetti

Antep'te 6 yaşındaki İsmail Daler adlı çocuk, bir akrabasının silahından çıktığı sanılan kurşunun kafasına isabet etmesi sonucu hayatını kaybetti.

Fotoğraf: Pixabay

Paylaş

Antep'te 6 yaşındaki bir çocuk, akrabası S.B'nin silahından çıktığı düşünülen kurşunun kafasına isabet etmesi sonucu yaşamını yitirdi.

Anadolu Ajansında yer alan bilgiye göre, S.B. (27), Beydilli Mahallesi 42. Sokak'ta askere gidecek bir akrabası için düzenlenen eğlence programının yapıldığı alanda silahla havaya ateş etti. Davet edilmediği eğlence programından uyarılarak alandan gönderilen S.B, 43. Sokak'ta da silahla ateş ettikten sonra uzaklaştı. Bu sırada silah sesi üzerine sokağa çıkan Hüseyin Daler, 6 yaşındaki oğlu İsmail'in yerde başından vurulmuş halde hareketsiz yattığını gördü. Yaralanan çocuk, yakınları tarafından kadırıldığı özel hastanede müdahalelere rağmen kurtarılamadı. İsmail Daler'in cansız bedeni, Adli Tıp Kurumunda yapılan otopsinin ardından yakınlarına teslim edildi.

Olayın ardından kaçan katil zanlısı S.B'nin yakalanmasına yönelik çalışmalar sürüyor. Zanlının "cinsel istismar, hırsızlık, yağma ve uyuşturucu madde kullanmak" suçlarından da arandığı öğrenildi. (HABER MERKEZİ)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

İngiltere'deki 'FETÖ' davası sanığı Akın İpek gözaltına alındı

SONRAKİ HABER

Balçova'da kadın hakları tartışıldı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa