Spor kulübünde cinsel istismar: Antrenör tutuklandı

Fotoğraf: Evrensel

Spor kulübünde cinsel istismar: Antrenör tutuklandı

Mersin’deki bir amatör kulüpte 13 yaşındaki öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu öne sürülen antrenör tutuklandı.

Mersin’deki bir amatör kulüpte yaşanan cinsel istismar olayı hakkında soruşturma başlatıldı. Gözaltına alınan kulüp antrenörü tutuklandı.

Mersin, bir amatör kulüpte yaşandığı iddia edilen cinsel istismar olayı ile gündemde. İddialara göre bir amatör spor kulübünde antrenör olarak görev yapan M.E’nin, yaklaşık 5 ay önce 13 yaşındaki bir öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu öne sürüldü. Cinsel istismara maruz kalan öğrenci durumu ailesini bildirdi. Ailenin şikayeti üzerine harekete geçen polis, Antrenör M.E’yi gözaltına aldı.

Mersin’in yerel gazetelerinden İmece’nin haberine  göre, Antrenör M.E, nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olay, A… kulübünde forma giyen 2005 doğumlu futbolcu adayının takımdan kopuşu ve ablasının konunun farkına varışı ile ortaya çıktı. Kulübün ve antrenörün adı ailenin ricası nedeniyle gizli tutulurken kulüp Süper Lig’deki bazı takımlara oyuncu yetiştiren bir camia olarak biliniyor. Zanlı M.E’nin benzeri bir konu nedeniyle soruşturma geçirdiği de sızan bilgiler arasında. (HABER MERKEZİ)

Son Düzenlenme Tarihi: 21 Temmuz 2018 15:14
www.evrensel.net
ETİKETLER cinsel istismar