19 Temmuz 2018 13:33

Sevgilisine sarıldı, mahallelinin saldırısına uğradı

İstanbul’da bir kadın sevgilisine sarıldığı için mahallelilerin saldırısına uğradı. Saldırganlar ‘yine olsa yine yaparız’ dedi.

Ekran görüntüsü Show TV'ye ait haber videosundan alınmıştır.

Paylaş

İstanbul Kartal’da bir kadın sevgilisine sarıldığı için mahallelilerin saldırısına uğradı. Yerlerde sürüklenen, saçından çekilen genç kadına saldıranlar ise saldırıdan sonra konuşarak “Bir kez daha olursa yine yaparız” dedi.

Show TV’nin haberine göre genç kadın sevgilisine sarıldığı için bir kadının kendisine durduk yere sataştığını söyleyerek “Yerde sürüklediler, saçımı çektiler” dedi.  Saldırının ardından konuşan saldırganlardan biri ise “Burası Hürriyet Mahallesi burası Kurfalı. 35 senedir böyle bir şey yaptırmadım” diyerek kadına saldırdıklarını kabul ederek, kadına yönelik saldırıyı savundu.

Saldırıya uğrayan genç kadın ise yaşadıklarını anlattı “Sevgilim beni bırakınca sarıldım. Orada çöp atan bir bayan vardı, gördü. Bana direk ‘... çocuklar var sarılma”diye konuştu. Yerlerde sürüklendiğini 30-40 kişinin sadece bakmakla yetindiğini, bir şey diyemediğini anlatan saldırıya uğrayan kadının gördüğü şiddetin boyutu yüzündeki çizikler, gözündeki morluklar ve bacaklarındaki yaralardan görülüyor.

‘MÜSLÜMAN MAHALLESİ’ SAVUNMASI

Saldırıyı yapan kişi ise “Burası Müslüman mahallesi burada kimse salyangoz satamaz. Benim evimin önünde namahrem davranamaz” diyerek mikrofonlara, ne kadar rahat olduğunu gösterdi. Saldırıyı sadece kendisinin yapmadığını ‘övünerek’ anlatan saldırgan kameralara çevrede bulunan mahallelileri gösteriyor. Bu sırada kameraya seslenen mahallelilerde saldırıyı hep birlikte yaptıklarını onaylıyorlar. Olayın mağduru genç kadın saldırıyı yapanlar hakkında suç duyurusunda bulunurken, saldırganların da genç kadın hakkında suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi. (HABER MERKEZİ)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

‘Tüm sağlık çalışanları zam düzenlemesine dahil edilsin’

SONRAKİ HABER

Barolar, TBB Başkanı Metin Feyzioğlu’na karşı eyleme geçiyor

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa