12 Temmuz 2018 12:19
Son Düzenlenme Tarihi: 12 Temmuz 2018 12:24

Cihangir'de deniz manzaralı çöp ev; 8 ton çöp çıktı

Beyoğlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü görevlileri, Cihangir'de bulunan bir evden 8 ton çöp çıkardı.

Cihangir'de deniz manzaralı çöp ev; 8 ton çöp çıktı

Fotoğraf: Zeki Günal/DHA

Paylaş

Beyoğlu'da bir apartmanın 6. katında deniz manzaralı evden 8 ton çöp çıktı.

Cihangir Mahallesi Pürtelaş Sokak'taki bir apartmanın 6. katındaki daireden kötü kokular gelmesi üzerine Beyoğlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne ihbar geldi. Polis ekipleri ile eve gelen belediye ekipleri kapıyı çilingir yardımıyla açarak içeriye girdi. Eve girildiğinde kapılara kadar taşan çöp yığınları ile karşılaşıldı. Yaklaşık 8 ton çöp bulunduğu belirtilen evden çıkarılan çöpler kamyonlara taşındı.

Fotoğraf: Zeki Günal/DHA

Cihangir Mahalle Muhtarı Sündüs Uluman, "Ben burada 20 yıllık mahalle muhtarıyım. Burada yaşayan kadını da 20 yıldır tanırım. Bankadaki parasını batırdıktan sonra kafayı yedi. Kadın çok zengin, gayrimenkul zenginiydi. Son zamanlarda sokakta bulduğu tüm eşyaları eve taşımaya başlamıştı. Çocuğunu bile eve almıyordu. Evde ölmüş 2 ay sonra fark edildi. Alt kat satılığa çıkmıştı eve bakmaya gelen bir alıcının kötü kokuyu fark etmesi üzerine eve girildi ölmüştü" diye konuştu. 

Fotoğraf: Zeki Günal/DHA

Bu arada evin sahibi Meliha Öner'in 4 ay önce hayatını kaybettiği öğrenildi. Çöp evde hayatını kaybeden Öner'in cenazesi çıkarıldıktan sonra kızına bilgi verildiği ancak kızının evi kilitleyerek ilgilenmediği belirtildi. (İstanbul/DHA)

ÖNCEKİ HABER

‘Robot işçiler Asya'da köleliği artıracak’

SONRAKİ HABER

Denizli'de midibüs kaza yaptı: 12 öğrenci yaralandı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa