10 Temmuz 2018 22:56
Son Güncellenme Tarihi: 11 Temmuz 2018 00:02

Nicolas Maduro: Diriliş Ertuğrul kusursuz bir dizi

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, militarizm propagandası amacıyla çekilen ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin setini ziyaret etti.


Fotoğraf: AA

Paylaş

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, TRT'nin dizisi "Diriliş Ertuğrul"un Beykoz'daki setini ziyaret etti.

Maduro, dizideki "Alp" karakterleri tarafından at üstünde karşılandı.

Maduro, eşi Cilia Flores ve beraberindeki heyetle dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ ve yönetmeni Metin Günay'dan dizi ve set çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Kendisini karşılayan oyunculara dizideki adlarıyla hitap eden Venezuela Devlet Başkanı, platodaki demirci bölümünde demir dövdü.

KAFASINA BÖRK TAKTI

Maduro ve beraberindekiler daha sonra Ertuğrul Bey'in çadırına geçti ve burada kafasına börk takarak, ekiple bir süre sohbet etti.

AA muhabirine açıklama yapan Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, diziyi beğenerek izlediklerini belirterek, "Çünkü insani değerlere dokunan, çok derinlere dokunmayı becerebilen bir dizi. Gerçeğin ve adaletin peşinde, onları arayarak geçen bir mücadele. Sadakat, halka sadakat her şeyden önce çok güzel. Çok da güzel prodüksiyonu olan bir dizi. Tekniği, oyunculuğu ve yönetimi kusursuz. O yüzden de bu kadar kusursuz iş çıkaran senaristlerinden yönetmenine, prodüksiyonuna kadar arkadaşlarıma, 'Gelin Venezuela’da ortak bir projeye imza atalım.' dedim." ifadelerini kullandı.

‘ERTUĞRUL ZORLUKLARDAN ASLA YILMIYOR, BİZDE ÖYLEYİZ’

Nicolas Maduro, "Diziyi izlemeye başladık ve bir baktık, öylesine mesaj veriyor ki kendimizi dizinin içinde bulduk. Kendi içerisinde küçücük bir halkın dünya üzerine evrensel bir mesaj yayabilmesinin verdiği bir haz aslında ve mesaj doğru şekilde ulaştı. Ertuğrul'un her şeyden önce cesareti ve prensiplerine olan sadakati çok dikkatimi çekti. Zorluklardan asla yılmıyor, biz de öyleyiz." diye konuştu.

MADURO'YA KILIÇ HEDİYE EDİLDİ

Venezuela kabinesinde 6 bakanın da eşlik ettiği Nicolas Maduro'ya, ziyaretin ardından bir kılıç hediye edildi. 

‘SELVİ BOYLUMLU’LU ERDOĞAN PAYLAŞIMI

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, "Selvi boylum Al yazmalım" filminin müziğiyle hazırlanan Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın göreve başlama törenine ilişkin görüntüleri Twitter hesabından paylaştı. (AA)

Reklam
Reklam
ÖNCEKİ HABER

İstismara karşı yanılgılarımız, gözden kaçırdıklarımız yapmadıklarımız

SONRAKİ HABER

Cumhurbaşkanlığı seçimleri krizi çözmedi: Cezayir'de halk tekrar sokaklarda

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa