01 Temmuz 2018 09:02

Alaattin Çakıcı'ya süresiz sağlık kurulu raporu verildiği ortaya çıktı

Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı'ya halen tedavi gördüğü hastanede süresiz sağlık kurulu raporu verildiği öğrenildi.

Fotoğraf: DHA

Paylaş

Organize suç örgütü lideri olduğu suçlamasıyla hükümlü bulunan ve halen Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde tedavi gören Alaattin Çakıcı’ya süresiz sağlık kurulu raporu verildiği ortaya çıktı.

Hürriyet'in haberine göre 22 Haziran’da hazırlanan sağlık raporunda Çakıcı’ya ziyaretçi sınırının kaldırılması istendi. Kırıkkale İl Sağlık Müdürü Feramiş Ender Güngüneş ve Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekimi Tekin Akça ile altı ayrı uzman doktorun imzaladığı süresiz sağlık kurulu raporunda Çakıcı’da 16 farklı türde hastalığın olduğu, altısının ölümcül risk taşıdığı belirtilerek şöyle denildi:

“Birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncü derecedeki akrabaları ve yakın arkadaşları ile haftanın 7 günü saat 09.00 ile 20.00 arasında hem sağlığı hem morali aynı zamanda helalleşme açısından bu zaman dilimleri arasında, istediği isimlerle, kişi, sayı adeti koymadan, kendisi için bu ziyaretler hastalıklarının kontrol edilebilmesi için ve morali açısından yeniden hayata bağlayabilir.”

Seçim öncesi Devlet Bahçeli tarafından Çakıcı'nın da aralarında bulunduğu ülkücü çete liderlerinin adı verilmiş ve genel af talep edilmişti. O günden bu yana Çakıcı'nın adı medyada daha sık duyulur oldu. Geçtiğimiz günlerde Karar gazetesi yazarlarını tehdit eden Çakıcı hakkında 29 Haziran'da soruşturma başlatıldı. (HABER MERKEZİ)

Reklam
Reklam
ÖNCEKİ HABER

TRT Ana Haber Sunucusu Zafer Kiraz, görevi bıraktı

SONRAKİ HABER

"Sadiye Eser ve Sadık Topaloğlu’nun gazeteciliğine tanığız"

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa