30 Haziran 2018 09:08
Son Düzenlenme Tarihi: 30 Haziran 2018 09:12

Karayolları’dan tatilcilere uyarı

Karayolları Genel Müdürlüğü, bant aktarım çalışmaları nedeniyle İzmir-Aydın Otoyolu'nun bir bölümünün trafiğe kapatılacağını duyurdu.

Karayolları’dan tatilcilere uyarı


Fotoğraf: Pixabay

Paylaş

Karayollarının yapım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor. Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Polatlı - Ankara yolunun 13-22 kilometrelerindeki üst yapı (BSK) çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bu kesiminde, Ankara-Polatlı istikameti trafiğe kapatılacak, ulaşım diğer istikametten çift yönlü sağlanacak.

İstanbul-İzmit yolunun 58. kilometresinde devam eden yaya üst geçit çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

İzmir-Aydın Otoyolu'nun Torbalı bağlantı kolunda bant aktarım çalışmaları nedeniyle yolun bir bölümü trafiğe kapatılarak, geçişler diğer bölümden çift yönlü sağlanacak.

Beyşehir-Isparta yolunun 24-29 kilometrelerindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Aydıncık-Ovacık-Silifke devlet yolunun 28-34 kilometrelerinde (Mesa Evleri-Büyükeceli) istinat duvarı yapım çalışmaları nedeniyle trafik servis yollarından sağlanıyor. Bu kesimde, sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor. (AA)

ÖNCEKİ HABER

Stockholm’de binler, ırkçılığa karşı Jimmy Durmaz’a destek verdi

SONRAKİ HABER

Tunus’taki grev Arap basınında: Maaş zammını IMF engelliyor

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa