İYİ Parti milletvekili adayı İbrahim Özer yaşamını yitirdi

Fotoğraf: DHA

İYİ Parti milletvekili adayı İbrahim Özer yaşamını yitirdi

İYİ Parti'nin Samsun 2’nci sıra milletvekili adayı İbrahim Özyer, geçirdiği trafik kazasının ardından tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Ankara'da, İYİ Parti’nin gerçekleştireceği milletvekili aday tanıtım toplantısına giderken kaza yapan Samsun 2’nci sıra milletvekili adayı İbrahim Özyer, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Ankara'da 30 Mayıs’ta İYİ Parti'nin gerçekleştirdiği milletvekili aday tanıtım toplantısına Samsun'dan giden ve içinde Samsun İYİ Parti İl Başkanı Ömer Süslü, Samsun milletvekili adayları İbrahim Özyer, Önder Fatih Şenol ile Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Recep Güleroğlu ve İbrahim Özyer'in oğlu Alper Özyer’in bulunduğu 55 AAB 44 plakalı minibüs, Kırıkkale’nin Balışeyh ilçesi yakınlarında sürücüsünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucu  şarampole yuvarlanmıştı.

Kazada ağır yaralanan ve tedavisi Ankara’da bir hastanede devam eden 2'nci sıra milletvekili adayı İbrahim Özyer, yaşam savaşını kaybetti. Öte yandan aynı kazada ağır yaralanan Süslü’nün tedavisinin ise Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde devam ettiği belirtildi. (DHA)

Son Düzenlenme Tarihi: 22 Haziran 2018 00:13
www.evrensel.net