16 Haziran 2018 10:19
Son Düzenlenme Tarihi: 16 Haziran 2018 13:43

Siyasi partilerde bayramlaşma mesaisi

Ramazan Bayramı dolayısıyla siyasi parti heyetleri, genel merkezlere bayram ziyareti gerçekleştiriyor.

Siyasi partilerde bayramlaşma mesaisi


Fotoğraf: AA

Paylaş

Ramazan Bayramı dolayısıyla siyasi partiler arası bayramlaşmalar çerçevesinde, CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, Parti Meclisi Üyesi Gamze Taşçıer ve Gençlik Kolları Genel Sekreteri Utku Caner Çaykara'dan oluşan heyet, AKP Ankara Milletvekili Emrullah İşler, AKP Kadın Kolları Üyesi Şerife Polat ve AKP Gençlik Kolları Genel Sekreteri Esme Özbağ'dan oluşan AKP heyetini CHP Genel Merkezinde ağırladı. HDP Grup Başkanvekili Filiz Kerestecioğlu başkanlığındaki HDP heyeti de CHP Genel Merkezine bayram ziyaretinde bulundu. Genel Merkez'de bulunan CHP heyeti, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Şenol Bal, Genel Sekreter Yardımcısı Faruk Köylüoğlu ve Cankut Sarıtaş'tan oluşan İYİ Parti heyetini de ağırladı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MHP Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya ve MYK Üyesi Merve Menekşe'den oluşan MHP heyeti de CHP Genel Merkezini ziyaret etti.

AKP'nin ardından DSP Genel Başkan Yardımcıları Dilara Tambova, Selçuk Karakülçe ve Hüseyin Kul'dan oluşan DSP heyeti  ve Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Nusret Senem başkanlığındaki Vatan Partisi heyeti, Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Samet Bağcı ve Zübeyde Karabulut'tan oluşan BBP heyeti de CHP'yi ziyaret etti.

AKP Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, AKP Milletvekili Ali İhsan Arslan, AKP Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Nurten Güngör, AKP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Enes Günay'dan oluşan heyet ise CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık, Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu ve Parti Meclisi Üyesi Yıldırım Kaya'dan oluşan CHP heyetini parti genel merkezinde ağırladı. CHP'nin ardından, MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz başkanlığındaki MHP heyeti de AKP Genel Merkezini ziyaret etti. HÜDA-PAR Genel Sekreteri Şehzade Demir ve beraberindeki heyeti de AKP’yi ziyaret edenlerden oldu.

Siyasi partiler arası bayramlaşmalar çerçevesinde, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya ise AKP Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan ile beraberindeki heyeti ağırladı. MHP'nin bir diğer bayram konuğu ise Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İlyas Tongüç ile beraberindeki heyet oldu. MHP'lileri daha sonra CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık ile beraberindeki heyet ziyaret etti.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın, Ankara İl Başkanı Fatih Beyazıt ve milletvekili adayı Fethi Öztürk'den oluşan Saadet Partisi heyetinin bir diğer durağı ise BBP Genel Merkezi oldu. Saadet Partilileri, Genel Başkan Yardımcısı Ünsal Karabulut başkanlığındaki heyet karşıladı. Saadet Partisi heyeti daha sonra ise CHP Genel Merkezine bayram ziyaretinde bulundu.

BBP'yi ziyaret eden bir başka parti de Genel Başkan Yardımcısı Nuri Efe ile beraberindeki Demokrat Parti heyeti oldu.(AA)

ÖNCEKİ HABER

Suruç soruşturması: HDP'li vekil adayı dahil 9 kişi gözaltında

SONRAKİ HABER

RTÜK'ün yeni başkanı Ebubekir Şahin oldu

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa