09 Haziran 2018 15:32
Son Düzenlenme Tarihi: 09 Haziran 2018 17:41

İsmail Kahraman helallik istedi: Helalleşmek inancımızın gereğidir

TBMM Başkanı AKP’li İsmail Kahraman, milletvekillerine gönderdiği mektupta 'haklarımızı helal etmemizi diliyor ve temenni ediyorum' dedi.

İsmail Kahraman helallik istedi: Helalleşmek inancımızın gereğidir

Fotoğraf: DHA

Paylaş

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, milletvekillerine gönderdiği mektupta helallik istedi. Kahraman, milletvekillerine gönderdiği mektupta, “Helalleşmek inancımız ve örfümüzün bir gereğidir. Bu vesileyle karşılıklı olarak haklarımızı helal etmemizi diliyor ve temenni ediyorum” dedi.

Cumhuriyet'in haberine göre TBMM Başkanı Kahraman, milletvekillerine gönderdiği mektupta 26. Yasama Döneminin sonuna gelindiğini belirterek şu ifadeleri kullandı:

“Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran Gazi Meclisimizde hep birlikte önemli işler başardık. Emperyalistlerin işbirlikçisi hain terör örgütü FETÖ’nün darbe girişimini, cumhuriyetten ve demokrasiden yana tavır alıp aziz milletimizin desteği ve muhterem Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliği ile birlikte bastırıp siyasi tarihimizde müstesna bir yer edindik.

1982 Anayasasını değiştirerek 35 yıllık tartışmayı sonlandırıp ülkemizin daha istikrarlı bir şekilde yönetilmesinin yolunu açtık.

Parlamenter sistemin son dönemi olarak yaptığımız hizmetler aziz milletimiz tarafından hayırla yad edilecektir. 24 Haziran’da yenilenecek seçimle milletvekili olacak arkadaşlarımız görevi devralacaklardır. Kendilerine başarılar diliyorum.

Milletimizin Meclisi farklılıklarımızı bir araya getirerek ortak bir gayede buluştuğumuz yerdir.

Helalleşmek inancımız ve örfümüzün bir gereğidir. Bu vesileyle karşılıklı olarak haklarımızı helal etmemizi diliyor ve temenni ediyorum.” (HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

Denizli'de yeni vaatler sıralayan AKP vatandaşın konutunu hâlâ yapmadı

SONRAKİ HABER

Turkey ranks 130th for sexual inequality out of 149 countries

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa