04 Haziran 2018 18:41

Selahattin Demirtaş, sosyal medya üzerinden soruları yanıtlayacak

HDP’nin tutuklu cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş, ‘sosyal medya üzerinden basın toplantısı’ düzenlemeye hazırlanıyor.

Selahattin Demirtaş, sosyal medya üzerinden soruları yanıtlayacak

Fotoğraf: MA

Paylaş

HDP Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş, 6 Haziran Çarşamba günü sosyal medya üzerinden bir basın toplantısı düzenleyecek. Demirtaş, Çarşamba gecesi sorulan soruları 8 Haziran Cuma günü sosyal medya üzerinden cevaplayacak.
 
HDP tarafından konuya dair yapılan bilgilendirme şöyle: “Cumhurbaşkanı adayımız Selahattin Demirtaş, sosyal medya üzerinden bir basın toplantısı düzenleyecektir. 6 Haziran Çarşamba saat 23:00'e dek Twitter, İnstagram ve Facebook’ta #DemirtaşaSoruyorum, #AskDemirtas veya #JiDemirtaşDipirsim etiketleriyle yazılacak sorular derlenerek kendisine iletilecektir.
 
Türkiye ve dünya medyasından gazetecilerin iletecekleri bu sorulara Demirtaş’ın vereceği cevaplar, 8 Haziran Cuma gün içinde kendi Twitter hesabından paylaşılacaktır.
 
Facebook ve İnstagram üzerinden alınacak soruların Demirtaş tarafından iletilecek cevapları da Selahattin Demirtaş Facebook sayfası ve İnstagram hesabından paylaşılacaktır.
 
Dilerseniz sorunuzu video çekerek de paylaşabilirsiniz. Video sorular, ekran görüntüleri alınarak ve sorular yazılı hale getirilerek kendisine iletilecektir.” (HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

Mersin'de çarşı esnafı iş yapamamaktan şikayetçi

SONRAKİ HABER

Zimbabve’de ölümlerin sorumlusu polis ve asker

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa