02 Haziran 2018 13:24
Son Düzenlenme Tarihi: 02 Haziran 2018 13:31

Demirtaş'tan Erdoğan'a: Benim burada elim kolum bağlı

HDP’nin Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş, tutuklu bulunduğu Edirne F Tipi Cezaevi’nden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yanıt verdi.

Demirtaş'tan Erdoğan'a: Benim burada elim kolum bağlı

Fotoğraf: MA

Paylaş

HDP'nin tutuklu cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş, twitter hesabından kendisine yönelik eleştirilerde bulunan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a yanıt verdi.

"Her gün meydanlarda, televizyonlarda bana iftira atmaya devam ediyorsun," diyen Demirtaş, "Benim burada elim kolum bağlı. Yine de arkamdan konuşmaya devam ediyorsun. Ama halkın da eli kolu bağlı mı sanıyorsun? Hak ettiğin cevabı sana 24 Haziran'da, sandıkta verecekler." ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında Selahattin Demirtaş'ı hedef aldı: İçeride olan kişi tutmuş cumhurbaşkanlığına aday oluyor, hangi yüzle aday oluyorsun?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran seçimlerine ilişkin, "Kamuoyu araştırmalarında herhangi bir sıkıntı söz konusu değil. Birinci turda biteceği burada çok açık, net görünüyor. Şahsım üzerinde halkımın ciddi bir ittifakı var ve parlamentonun oluşumunda da hamdolsun diğer partilere mukayese edilemeyecek derecede orada da önemli bir fark söz konusu." dedi. (HABER MERKEZİ)

 

ÖNCEKİ HABER

Değinmeler: Kara göründü

SONRAKİ HABER

Turkey ranks 130th for sexual inequality out of 149 countries

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa