29 Ağustos 2012 14:15

30 Ağustosta resepsiyon olmayacak

30 Ağustos Zafer Bayramı bugün İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde kutlanacak. Ankara’da ise Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından verilmesi beklenen 30 Ağustos resepsiyonu, Gül’ün rahatsızlığı nedeniyle iptal edildi. Geçtiğimiz yıl da Gül tarafından yapılması planlanan resepsiyon,  ‘terör’ ola

30 Ağustosta resepsiyon olmayacak

Paylaş

30 Ağustos Zafer Bayramı bugün İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde kutlanacak. Ankara’da ise Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından verilmesi beklenen 30 Ağustos resepsiyonu, Gül’ün rahatsızlığı nedeniyle iptal edildi. Geçtiğimiz yıl da Gül tarafından yapılması planlanan resepsiyon,  ‘terör’ olayları nedeniyle iptal edilmişti.

ÇİÇEK VEKALET EDECEK

Anıtkabir ve Atatürk Kültür Merkezi’ndeki törenler ile Gülhane Askeri Tıp Akademisi, Kara, Hava ve Deniz Harp Okulları diploma törenlerine Gül’e vekaleten Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek’in iştirak edecek.

KILIÇDAROĞLU’NDAN MESAJ

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu da yayınladığı bayram mesajında, “Birlik ve beraberliğimizi geçmişte olduğu gibi bugünde bozmak isteyen bazı güçler olacaktır. Ancak, bu güçlere karşı 90 yıl önce nasıl mücadele ettiysek bugünde aynı mücadeleyi verme karar ve azmindeyiz” dedi.
(HABER MERKEZİ)

Yerel Seçim 2019 İl il adaylar ve seçim sonuçları
ÖNCEKİ HABER

Sigara yasağı için GPS destekli kontrol geliyor

SONRAKİ HABER

"Dünyanın en hızlı" piyanisti Maksim Mrvica İstanbul'da konser verdi

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa