16 Mayıs 2018 18:06

Lionel Messi: Neymar'ı Real Madrid'de görmek korkunç olur

Barcelona'nın Arjantinli futbolcusu Lionel Messi: Dünyanın en iyi takımında oynuyorum. Benim için buradan daha iyi bir yer yok

Lionel Messi: Neymar'ı Real Madrid'de görmek korkunç olur

Fotoğraf: Simosmme/Flickr (CC BY 2.0)

Paylaş

Barcelona'nın Arjantinli yıldız futbolcusu Lionel Messi, Neymar'ın Real Madrid'de oynaması halinde kabul etmekte zorlanacağını söyledi.

Barcelona Kulübünden yapılan açıklamaya göre, Messi, Arjantin'in TyCSports televizyon kanalına değerlendirmelerde bulundu.

Messi, Fransa'nın Paris Saint-Germain ekibinde forma giyen eski takım arkadaşı için, "Neymar'ı Real Madrid'de görmek korkunç olur. Hepimizin kabul etmekte zorlanacağı bir karar olur ve bunu ona da söyledim." dedi.

Barcelona'dan ayrılmayı düşünmediğini aktaran yıldız futbolcu, "Dünyanın en iyi takımında oynuyorum. Benim için buradan daha iyi bir yer yok. Her sezon tüm kupalar için savaşıyorum. Bir şeyleri kanıtlamak için başka bir takıma gitmeye ihtiyaç duymuyorum." açıklamasını yaptı. 

Kimseyle rekabet etmediğini aktaran Messi, "Cristiano Ronaldo ile de yarışmıyorum. Gelmiş geçmiş en iyi futbolcu olmakla ilgilenmiyorum. Her sezon kendimi geliştirmeye çabalıyorum." ifadelerini kullandı. (SPOR SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

Başak Demirtaş: Cumhurbaşkanı adayımız çok yoğun bir çalışma yürütüyor

SONRAKİ HABER

ABD Kıbrıs’a uyguladığı ambargoları kaldırıyor

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa