27 Ağustos 2012 09:43

Cüneyt Ünal'ın görüntüleri yayınlandı

Suriye'nin El İhbariye televizyonu, bir süre önce ortadan kaybolan Türkiyeli gazeteci Cüneyt Ünal'ın görüntülerini yayınladı.El İhbariye televizyonunun "Deneme yayını" logosuyla verdiği görüntülerde,  önce Ünal'ın roketatar ile çekilmiş bir fotoğrafı gösteriliyor.Foto

Cüneyt Ünal'ın görüntüleri yayınlandı

Paylaş


El İhbariye televizyonunun "Deneme yayını" logosuyla verdiği görüntülerde,  önce Ünal'ın roketatar ile çekilmiş bir fotoğrafı gösteriliyor.

Fotoğrafın altında ise "Cüneyt Ünal'ın Suriye'ye girişi yasal değil" ifadesi yer alıyor.

Daha sonra Cüneyt Ünal’la yapılan röportajı yayınlayan El İhbariye, Ünal’ın Türkçe yaptığı konuşmasını Arapça alt yazıyla verdi.

Ünal, tüm gazeteciler gibi kendilerinin de Azez üzerinden silahlı gruplarla Suriye'ye girdiklerini ve isyancıların arasında yabancı savaşçılar olduğunu anlatıyor.

Halep'te Suriye hükümet güçlerince tutuklanan Ünal, Amerikan El Hurra televizyonu için çalışıyordu. Onunla beraber El Hurra muhabiri Beşar Fehmi de tutuklanmıştı. Amerikan Kongresi tarafından kurulan ve mali olarak desteklenen El Hurra, Ortadoğu’da Amerikan politikalarını yayma görevi yapıyor. (DIŞ HABERLER)

ÖNCEKİ HABER

Pasifik'te 7.4 şiddetinde deprem

SONRAKİ HABER

Cezayir'de cumhurbaşkanı seçimi için 24 adaylık başvurusu

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa