24 Nisan 2018 13:10
Son Düzenlenme Tarihi: 24 Nisan 2018 13:14

İstanbul'da taksi şoförü tartıştığı yayayı bıçakladı

Şişli'deki Halasgargazi Caddesi üzerinde yolun karşısına geçmeye çalışan bir yayayla tartışan taksi sürücüsü, yayayı bıçakladı.

İstanbul'da taksi şoförü tartıştığı yayayı bıçakladı

Fotoğraf: Ersan San/DHA

Paylaş

İstanbul'un Şişli ilçesinde yolun karşısına geçmeye çalışan yaya ile taksi sürücüsü arasında yol verme kavgası çıktı. Çıkan kavgada taksici tartıştığı yayayı kolundan bıçakladı.

Olay Halasgargazi Caddesi, Şişli Camii trafik ışıklarında saat 09.30 sıralarında meydana geldi. Taksi sürücüsü ile yolun karşısına geçmeye çalışan Zeki Polat arasında yol verme tartışması çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine taksi sürücüsü, Polat'a bıçakla saldırdı.

Polat, aldığı bıçak darbesiyle sağ kolundan yaralandı. Olayı gören çevredeki vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri yaralı Polat'ın koluna bez sararak ilk müdahaleyi yaptı. Olay sonrası kolundan yaralanan Polat, "Karşıdan karşıya geçiyordum. Trafik zaten yoğundu. Bana 'Ne yapıyorsun?' dedi. Ben de "karşıya geçiyorum" dedim. Sonra bana küfür etti. Ben de yanına giderek 'Neden küfür ediyorsun' dedim. Bana tekrar küfür edince ben de yumruk attım. Sonra bana bıçakla saldırarak kolumdan yaraladı" dedi.

TAKSİ SÜRÜCÜSÜ GÖZALTINA ALINDI

Yaralı Polat polis aracıyla Hamidiye Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülerek tedavi altına alındı. Olayı gerçekleştiren taksi sürücüsü ise polis tarafından gözaltına alındı. (İstanbul/DHA)

ÖNCEKİ HABER

Koyun sürüsüyle tünelden geçen çoban, trafikte yoğunluk yaşattı

SONRAKİ HABER

Sudan’da eylemler sürüyor: Eczacılar başkentte greve başladı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa