Urban Festıval İstanbul, dördüncü kez İstanbullularla buluşuyor

Urban Festıval İstanbul, dördüncü kez İstanbullularla buluşuyor

İSTANBUL’un ilk şehir temalı festivali Urban Festival İstanbul; 30 Eylül Pazar günü dördüncü kez müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Bugüne kadar caz, funk, house ve soul müziğin en iyi isimlerini İstanbullularla buluşturan Urban Festival Istanbul, bu yıl Kuzey Avrupa müziğinin en önemli temsilcisi Röyksopp başta

İSTANBUL’un ilk şehir temalı festivali Urban Festival İstanbul; 30 Eylül Pazar günü dördüncü kez müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Bugüne kadar caz, funk, house ve soul müziğin en iyi isimlerini İstanbullularla buluşturan Urban Festival Istanbul, bu yıl Kuzey Avrupa müziğinin en önemli temsilcisi Röyksopp başta olmak üzere büyük hayran kitlesine sahip sanatçılara ev sahipliği yapacak.
Urban Festival İstanbul, 4. senesinde 5 binin üzerinde katılımcıyı ağırlamaya hazırlanıyor. Şehir temasını öne çıkaran festival ruhunu, İstanbul’un merkezindeki Maçka’da bulunan Küçükçiftlik Park’ta yaşatacak olan Urban Festival İstanbul geçtiğimiz senelerde Little Dragon, Nightmares On Wax, Brooklyn Funk Essentials, Face Action Orchestra, Ben Westbeech, Bajka, Christian Prommer’s Drumlesson, Smoove&Turrel, MopMop, Karuan&Band, Superpitcher, Skeewiff Soundsystem, Sola Rosa, Ame, Futureboogie DJs, Dropout Orchestra ve Aldo Vanucci gibi farklı tarzların en sofistike müzisyenlerini müzik severlerle buluşturdu. (KÜLTÜR SERVİSİ)

www.evrensel.net