05 Mart 2018 13:41

Akit TV haber müdüründen AKP’li Mahir Ünal'a sert sözler

Akit TV, 'Sivil öldürecek olsak, Cihangir'den başlarız' diyen spikerini eleştiren Mahir Ünal'a 'Müslümanlara hakaret edenlere ağzını açamıyor' dedi.

Paylaş

Akit TV Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen, “Sivil öldürecek olsak Cihangir'den başlarız... Nişantaşı, Etiler... Bir sürü hain var... Türkiye Büyük Millet Meclisi var...” diyen spiker Ahmet Keser'e sahip çıktı, AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal’ı hedef aldı:  Müslümanlara hakaret edenlere ağzını açamıyor" dedi.

Akit TV'de sabah yayınlanan “Gün Başlıyor” programında, programın sunucusu Ahmet Keser skandal ifadeler kullanmıştı. Keser hakkında soruşturma başlatılmış, savcılık iddianame düzenleyerek 4.5 yıla kadar hapsini istemişti. Akit TV ise Keser ile yollarını ayırmıştı.

Akit TV Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen ise “Gün Başlıyor” adlı programdaki açıklamasıyla Ahmet Keser'e sahip çıkarak AKP Sözcüsü Mahir Ünal ve partisini hedef aldı.

'PSİKOPATOLOJİ'

Mahir Ünal, Ahmet Keser’in sözleri için, “Öncelikli olarak bu apaçık bir psikopatoloji. Böyle bir şey açık bir provokasyon, sabotaj. ‘Şuradan, buradan başlarız’ ne demek? Siz kimsiniz? Neyi temsilen böyle bir ifade kullanıyorsunuz? Türkiye’nin birlik ve beraberliğine sabotaj” demişti.

NE DEDİ?

Mehmet Özmen ise programında şu cümleleri kullandı: "Ak Parti Sözcüsü Mahir Ünal çıkıyor, Halk TV'de Fox'ta gece gündüz Ak Parti'ye ve Müslümanlara hakaret edenlere bir kez dahi ağzını açamazken Ahmet Keser'i hedef tahtasına koyuyor. Adalet Bakanı'nı arıyor, ardından jet hızıyla savcı yemiyor içmiyor gecesini gündüzüne katıyor ve iddianame hazırlıyor. Ahmet Keser için televizyon televizyon gezen Mahir Ünal, imamları kesip doğramaktan söz eden CHP'li Sera Kadıgil'e bu zaman kadar bir tek cümle dahi maalesef edemedi." (HABER MERKEZİ)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Rektör, 29. sırada yer alan oğlunu araştırma görevlisi yaptı

SONRAKİ HABER

Akdeniz'de 3.6 şiddetinde deprem

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...