23 Şubat 2018 17:51

Eşi, baldızı ve üvey oğlunu yaralayıp intihar etti.

Pendik'te, ayrılmak üzere olduğu eşinin bulunduğu eve gelen Çetin Yıldız, eşi, baldızı ve üvey oğlunu silahla ateş ederek yaralayıp intihar etti.

Paylaş

Uzaklaştırma kararı olmasına rağmen Pendik'te, ayrı yaşadığı eşinin bulunduğu eve gelen Çetin yıldız silahla eşi, baldızı ve 15 yaşındaki üvey oğluna yaralayarak kaçtı.Şüpheli Çetin Yıldız aynı mahallede silahla kendine ateş ederek intihar etti.

Olay saat 15.00 sıralarında, Çamçeşme Mahallesi Sulh Sokak üzerindeki 6 katlı binanın en üst katındaki evde meydana geldi. İddiaya göre, Çetin Yıldız, boşanma davaları süren ve ayrı yaşadıkları eşi Aysel Yıldız'ın kaldığı eve geldi. Burada yaşanan tartışmanın ardından Çetin Yıldız, eşi Aysel Yıldız, baldızı Aylin Aksoy ve 15 yaşındaki üvey oğlu U.A'ya silahla ateş etti. Çetin Yıldız, olayın ardından kaçarak kayıplara karışırken bildirilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri, yaralıları Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk etti. Yaralıların hastanedeki tedavileri sürerken U.A.'nın durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Polisin olayla ilgili çalışması sürüyor.

‘KAPININ ÖNÜNDE HERKESE ATEŞ AÇIYOR’

Aysel Yıldız'ın Kardeşi Yalçın Yıldırım, "Çetin Yıldız eve gelip kapıyı çalıyor. Bunlar da kapıyı açıyor. Kapının önünde herkese ateş açıyor. Kardeşlerim kafalarından yaralanıyor. Yeğenim çenesinden yaralanıyor. Kurşun çenede kalmış, şu anda onu ameliyata hazırlıyorlar. Makineye bağlı şu anda. Boşanma aşamasındalar. Evden uzaklaştırması var. Defalarca bunu belirtmemize rağmen bununla ilgili hiçbir çaba sarf edilmedi. Sadece 155'i, polisi aramakla geçiyor ömrümüz. Yeter artık bu adamı alın artık. Telefon açıyor herkesi tehdit ediyor, rahatsız ediyor. Kapılarda bekliyor, polisi aradığımızda gelene kadar kaçıyor. Bu 500 defa oldu. " dedi. 

Çetin Yıldız, olaydan 3 saat sonra polislerin kendisini yakalamak için sokağı kuşattığını fark etti. Bir süre polislerden kaçan Çetin Yıldız aynı mahalledeki İcazet Sokak'ta silahla kendine ateş ederek intihar etti. Polis olay yeri inceleme ekiplerinin incelemesinin ardından Yıldız'ın cesedi Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.(DHA)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Doktor, ormanlık bölgede ağır yaralı bulundu

SONRAKİ HABER

Eğitim Sen, Antep'te intihar eden öğretmen için açıklama yaptı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa