10 Şubat 2018 08:43

Yarkadaş: Raşit Tükel ve Taner Gören görevlerine dönüyor

CHP'li Barış Yarkadaş, TTB Başkanı Raşit Tükel ve TTB yöneticisi Taner Gören'e verilen 3 ay görevden uzaklaştırma kararının iptal edildiğini açıkladı.

Paylaş

CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, Türk Tabipleri Birliği (TTB) Merkez Konsey Başkanı Raşit Tükel ile TTB yöneticisi Taner Gören'e verilen üç ay görevden uzaklaştırma kararının iptal edildiğini ve görevlerine geri döneceklerini açıkladı.

CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, yayımladıkları 'Savaş bir halk sağlığı sorunudur” başlıklı bildiri nedeniyle haklarında üç ay görevden uzaklaştırma verilen TTB Başkanı Raşit Tükel ile TTB yöneticisi Taner Gören'in görevlerine geri döndüğünü duyurdu. Yarkadaş Tükel ve Gören hakkında verilen 3 aylık uzaklaştırma kararının iptal edildiğini duyurdu.

Yarkadaş kararın iptal edildiğini Twitter'dan duyurdu. CHP'li vekil, “BİR YANLIŞTAN DAHA DÖNÜLDÜ: TTB Başkanı Prof. Dr. Raşit Tükel ile TTB MK Üyesi Prof. Dr. Taner Gören hakkındaki görevden uzaklaştırma kararı iptal edildi. Her iki hoca da pazartesi günü işbaşı yapacak. Buna en çok hastaları sevinecek…” mesajını paylaştı. (HABER MERKEZİ)

 

 

Reklam
Reklam
ÖNCEKİ HABER

Telefonla ulaşılamayan kadın evinde ölü bulundu 

SONRAKİ HABER

Haftann filmleri: ‘Ve Sonra Dans Ettik’ ile ‘Kraliçe Lear’

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa