Bu hafta vizyona giren filmler - 8 Şubat 2018

Bu hafta vizyona ikisi yerli yapım, 6 yeni film giriyor. Haftanın en dikkat çeken yapımı belgesel türündeki Güzel Adam Süreyya.

08 Şubat 2018 20:34
Paylaş

Bu hafta yerli ve yabancı 6 film vizyona giriyor. “Güzel Adam Süreyya”, “İyi Günler”, “Kayhan”, “Leo Da Vinci”, “Özgürlüğün Elli Tonu” ve “Puloi: Asla Yalnız Uçmayacaksın” isimli filmler bu hafta beyaz perdeye yansıyacak.

“Puloi: Asla Yalnız Uçmayacaksın”, “Leo Da Vinci” ve “İyi Günler” vizyona giren animasyon filmler arasında yer alırken dram türündeki tek film ise “Özgürlüğün Elli Tonu”.

Şahan Gökbakar’ın başrolünde oynadığı “Kayhan” filmi de bu hafta vizyona girenler arasında. “Kayhan” bu hafta vizyona giren iki yerli yapımdan biri... Diğeri ise Beşiktaş futbol Takımının Emektar Malzemecisi Sürayya Soner’in hayatını anlatan “Güzel Adam Süreyya” belgeseli.

‘GÜZEL ADAM SÜREYYA’ BELGESELİ

Haftanın dikkat çeken yapımları arasında yer alan ‘Güzel Adam Süreyya’ belgeselinde Beşiktaş futbol takımının 37 yıldır malzemeciliğini yapan Süreyya Soner’in yaşam hikayesinden kesitler sunuluyor. Yönetmenliğini Gökçe Kaan Demirkıran üstlendiği belgesele Fikret Orman, Metin Tekin, Ali Gültiken, Feyyaz Uçar, Les Ferdinand, Gordon Milne ve Ricardo Querasma gibi bir çok isim konuk oluyor. (KÜLTÜR SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

‘Munzur üzerindeki bütün HES projeleri iptal edilsin’

SONRAKİ HABER

Meral Akşener'den Erdoğan'a ABD ziyareti tepkisi

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa