06 Şubat 2018 21:26

Karadeniz 4. Kitap Fuarı programı açıklandı

Karadeniz 4. Kitap Fuarı, 20-25 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezinde kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Paylaş

Fuara, 220 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılırken, fuar süresince panel, söyleşi, atölye çalışması ve çocuk etkinliklerinden oluşan 60 kültür etkinliği düzenlenecek. Girişin ücretsiz olduğu Karadeniz Kitap Fuarı her gün 10.00-19.30, kapanış günü ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

FUARA KATILACAK YAZARLAR 

Karadeniz 4. Kitap Fuarı’nda, aralarında Üstün Dökmen, Ataol Behramoğlu, Defne Suman, Deniz Kavukçuoğlu, Canan Tan, Yılmaz Özdil, Ercan Kesal, Hikmet Anıl Öztekin, İsmail Saymaz, İbrahim Kaboğlu, Pelin Çift, Mete Yarar, Asuman Portakal, Murat Tavlı, Kahraman Tazeoğlu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Behiç Ak, Kemal Hamamcıoğlu, İhsan Eliaçık, Koray Avcı Çakman, Yavuz Bahadıroğlu, Metin Uca, Özlem Dilber, Hicabi Demirci, Koray Yersüren, Ahmet Şimşirgil ve Levent Gültekin’in aralarında bulunduğu pek çok yazar, şair ve bilim insanı okurlarıyla buluşacak. 

ÖNE ÇIKAN PANEL VE SÖYLEŞİLER

Bu yıl 4. kez düzenlenecek olan Karadeniz Kitap Fuarı programında panel, söyleşi ve imza günlerinin olduğu birçok etkinlik bulunuyor. 21 Şubat’ta Şair-Yazar Ataol Behramoğlu’nun “Ne Çok Hain”,  Gazeteci İsmail Saymaz’ın “Türkiye’de IŞİD”, Yazar Uğur Biryol’un  “Kararan Karadeniz’e Bakmak”, Senarist, Yönetmen ve Oyuncu Ercan Kesal’ın “Aslında… Üzerine Söyleşiler Söyleşisi”, Osman Şahin, Faruk Duman ve Ercan Yılmaz’ın “Öykü Gazetesi”, Üstün Dökmen’in  “Masallar Ne Kadar Gerçek, Gerçekler Ne Kadar Masal?” başlıklı söyleşileri  fuarın öne çıkan etkinleri arasında. (KÜLTÜR SERVİSİ)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Almanya'da koalisyon taslağı: Müzakereler durdurulsun

SONRAKİ HABER

Bolivya’da darbeyi protesto eden halka polis saldırdı: 5 kişi öldü

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa