05 Şubat 2018 22:32

İstanbul Tiyatro Festivali’ne  başvurular başladı

Kasım ayında gerçekleştirilecek 22. İstanbul Tiyatro Festivali’nin programında yer almak isteyen yerli topluluklar için başvurular başladı.

Paylaş

Kasım ayında gerçekleştirilecek 22. İstanbul Tiyatro Festivali’nin programında yer almak isteyen yerli topluluklar için başvurular başladı. Başvurular festivalin web sayfasında bulunan başvuru formu doldurularak en geç 30 Mart’a kadar İstanbul Tiyatro Festivali ofisine elden teslim edilmesi gerekiyor. Mail aracılığı ile yapılan başvurular kabul edilmezken, İstanbul dışından başvuru göndermek için [email protected] adresinden festival ekibi ile iletişime geçilmesi gerekiyor.

DAHA ÖNCE İSTANBUL’DA SAHNELENMEMİŞ OLMALI

22. İstanbul Tiyatro Festivali’ne başvuracak yerli yapımlar daha önce İstanbul’da sahnelenmemiş olması gerekiyor. Daha önce İstanbul’da izleyici ile buluşan yapımlar ve üniversitelerin tiyatro kulüpleri tarafından yapılan başvurular değerlendirmeye alınmıyor. Başvuruların sona erdiği 30 Mart’tan yapacak değerlendirmenin ardından sonuçlar bütün katılımcılara e-posta aracılığı ile bildirilecek. 
(KÜLTÜR SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

Trabzonspor evinde Göztepe ile 0-0 berabere kaldı

SONRAKİ HABER

Şili'de hükümet karşıtı eylemler 27'nci gününde: Pinochet'ten kalma anayasa değişecek

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa