Polisin yaraladığı Temeş sağ gözünü kaybetti

Polisin yaraladığı Temeş sağ gözünü kaybetti

HAKKARİ’nin Yüksekova ilçesinde polisin attığı gaz bombasının kafasına isabet etmesi sonucu ağır yaralanan Murat Temeş’in, sağ gözünü kaybettiği öğrenildi.Yüksekova’da 10 Temmuz tarihinde düzenlenen cenaze törenine polisin müdahale etmesi üzerine 3 çocuk babası inşaat işçisi Murat Teme

HAKKARİ’nin Yüksekova ilçesinde polisin attığı gaz bombasının kafasına isabet etmesi sonucu ağır yaralanan Murat Temeş’in, sağ gözünü kaybettiği öğrenildi.

Yüksekova’da 10 Temmuz tarihinde düzenlenen cenaze törenine polisin müdahale etmesi üzerine 3 çocuk babası inşaat işçisi Murat Temeş (33) ağır yaralanmıştı. Yüksekova'daki ilk müdahalenin ardından Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alınan ve hayati tehlikesi bulunmayan Temeş'in sağ gözünü kaybettiği bildirildi. Bugün ameliyata alınan ve ameliyatı 5 buçuk saat devam eden Temeş, ameliyat sonrasında sağ gözünü kaybetti. Beyin burun ve gözünden ameliyat olan Temeş için doktorların, en fazla yüzde 10 en düşük ise yüzde 1 görebileceğini bildirdi. (VAN)

www.evrensel.net