01 Şubat 2018 11:20

Erdoğan çifti Müge Anlı'ya konuk oldu

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, canlı yayında Müge Anlı’nın programına bağlanarak 'okuma yazma seferberliğine' destek oldu.

Paylaş

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, canlı yayınlanan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programına konuk olarak "okuma yazma seferberliğine" destek oldu.

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında "okuma yazma seferberliği" başlatıldı. Seferberliğe Erdoğan çifti de canlı yayına bağlanarak destek oldu.

Programa Cumhurbaşkanlığı Devlet Konuk Evi'nden bağlanan Erdoğan, şunları söyledi:

"Milletimizin okuma yazma kampanyaları konusundaki hassasiyetini eskiden beri biliyoruz. Her türlü desteğin verileceğine de inanıyorum. Halkımın okuma yazmaya ne kadar hasret olduğunu sizlerden de bizzat dinledik. Valiliklerimize, kaymakamlıklarmıza, muhtarlıklarımıza taleplerini iletebilirler. Size, seyircilerimize ve halkımıza şahsım ve milletim adına çok çok teşekkür ediyorum. Diploma töreninde şahsen veya canlı bağlantı ile sizlerle birlikte olmaktan çok büyük memnuniyet duyarız."

Emine Erdoğan ise şu ifadeleri kullandı:

"Biz de bu seferberlikte yıllardır varız. Ülkemizin bu derin yarasına katkı sağlamak için, bizzat başlattığınız ve başarı ile neticelendirdiğiniz kampanyalar bulunuyor. Sizler gibi kıymetli arkadaşlarımızın yürüttükleri kampanyalara her türlü desteği verdik, veriyoruz."

(MEDYA SERVİSİ)

Reklam
Reklam
ÖNCEKİ HABER

McCollum’dan Bulls'a 3 periyotta 50 sayı

SONRAKİ HABER

Darbedilenlere hapis, darbeden polislere para cezası!

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa