Vagner Love: Beşiktaş ile 2,5 yıllık sözleşme imzaladım

Beşiktaş'ın görüşmelere başladığını KAP'a bildirdiği Vagner Love, sosyal medya hesabı üzerinden Beşiktaş ile 2.5 yıllık sözleşme imzaladığını duyurdu.

29 Ocak 2018 14:38
Paylaş

Beşiktaş'ın görüşmelere başlandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdiği Vagner Love, resmi sosyal medya hesabı üzerinden Beşiktaş ile 2.5 yıllık sözleşme imzaladığını duyurdu.

Beşiktaş formalı fotoğrafını paylaşan Love; fotoğrafın altına, "Beşiktaş ile 2.5 yıllık sözleşme imzaladım. Şampiyonlar Ligi'nde takıma yardımcı olmak için hazırım" notunu düştü.

BEŞİKTAŞ KAP'A BİLDİRMİŞTİ

Beşiktaş, Brezilyalı golcü Vagner Love ile görüşmelere başlandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.

Siyah-beyazlı kulüpten KAP'a yapılan açıklama şu şekilde: "Profesyonel futbolcu Vagner Silva De Souza (Vagner Love) 'nın transferi konusunda kulübü ve kendisi ile görüşmelere başlanmıştır."

 

ALANYASPOR BAŞKANI ÇAVUŞOĞLU SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMIŞTI

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Brezilyalı golcü Vagner Love'ın Beşiktaş'a transfer olduğunu açıklamıştı

Çavuşoğlu, yazılı açıklamasında şu ifadeleri kullanmıştı;

"Vagner Alanya'ya geldiği zaman, "tatile geldi" dediler. Ama şimdi Beşiktaş'a transfer oldu. Hayırlı olsun. Alnımız açık. Vagner'in açıklamasının talihsiz olduğunu düşünüyorum. Kulübümüzde bugüne kadar hiçbir oyuncunun alacağı kalmamıştır. Bizde bir maaş alacağı vardı. Umarım O da hatasının farkına vararak talihsiz açıklamasını düzeltecektir." (DHA)

 

ÖNCEKİ HABER

Spor uygulaması, askeri faaliyetleri kamuya açtı!

SONRAKİ HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'ye gidiyor

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa