13 Ağustos 2012 08:57

ALF yakında sinemalarda

ÜLKEMİZDE de gösterilen 80’lerin unutulmaz dizisi ALF, sinemaya uyarlanıyor. Sony Pictures Animation, 80’lerin unutulmaz dizisi ALF’i sevenleriyle seneler sonra sinemada buluşturmaya hazırlanıyor.Sony Pictures Animation yeni projesi için, geçen yıl ‘Şirinler’in de yapımcısı olan Jordan Kenner’la anlaştı. Kenner, dizinin

ALF yakında sinemalarda
Paylaş

Sony Pictures Animation yeni projesi için, geçen yıl ‘Şirinler’in de yapımcısı olan Jordan Kenner’la anlaştı. Kenner, dizinin yaratıcısı Tom Patchett ve ALF karakterini seslendiren Paul Fusco’yla çalışmaya hazırlanıyor. 1986-1990 yılları arasında gösterilen ALF, dünyalı Tanner ailesinin garajına uzaydan gelen bir yaşam formunun çarpmasıyla başlıyor.
Bu tüylü ve bilge yaratığın aileyle yakın ilişkiler kurduğu dizi, ülkemizde de gösterilmiş ve oldukça popüler olmuştu. ALF’i seslendiren Paul Fusco yaptığı açıklamada, filmin çekilmesi konusunda çok heyecanlı olduğunu ve bu projede tekrar bulunacağı için çok mutlu olduğunu söyledi. Filmin yazar ve yönetmeni henüz belli değil. (KÜLTÜR SERVİSİ)

Reklam
Reklamsız Evrensel için abone ol
ÖNCEKİ HABER

Be ‘The Band’a başvuruları sona eriyor

SONRAKİ HABER

Çello sanatçısı Reyent Bölükbaşı vefat etti

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...