AKP’li müşavirden tepki çeken photoshop 

AKP’li müşavirden tepki çeken photoshop 

Kocaeli BB'de 1. Hukuk Müşaviri Necmi Özen'in sosyal medya hesabında CHP'li kadınların açtığı bir pankart üzerine yaptığı photoshop tepki çekti.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 1. Hukuk Müşaviri Necmi Özen'in sosyal medya hesabında CHP'li kadınların 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü'nde açtığı bir pankart üzerine yaptığı photoshop tepki çekti.

Sözcü'den Deniz Ayhan'ın haberine göre Özen, CHP'li kadınların taşıdığı “Kadınlar yaşasın, yaşasın kadınlar” pankartını photoshop ile “Kadına özgürlük, sevişiriz cenabet gezeriz. Tayyip sana ne, yaşasın laiklik” şeklinde değiştirdi ve Facebook hesabında paylaştı.

AKP

2011 yılında AKP'den Kocaeli Milletvekili aday adayı olan Özen'e en sert tepki CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet'ten geldi.

Meclis’te konuşan Hürriyet, “Bunun adı sapıklık, alçaklık, şerefsizlik. Sizin eşiniz, anneniz, kız kardeşiniz yok mu? Bu ahlaksızlık için derhal gereğini yapın” dedi. Hürriyet şöyle devam etti: “Ben okurken utandım ama Necmi Özen gibiler paylaşmaya utanmamış. Necmi Özen gibiler değil Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde çalışmayı, insan içine çıkmayı bile hak etmiyor. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na da sesleniyorum: Sizin eşleriniz, anneleriniz, kardeşleriniz yok mu? Bu ahlaksızlığa karşı derhal gereğini yapın.” (HABER MERKEZİ)


 

Son Düzenlenme Tarihi: 19 Ocak 2018 11:56
www.evrensel.net
ETİKETLER AKPCHP