18 Ocak 2018 15:39

Hedefe konulan Canan Kaftancıoğlu'dan esnaf ziyareti

CHP’nin geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen 36. Olağan İl Kongresi’nde İstanbul İl Başkanı seçilen Canan Kaftancıoğlu, çalışmalara başladı.

Paylaş

CHP İstanbul İl Başkanlığı görevine getirilen Canan Kaftancıoğlu mazbatasını alır almaz ilk önce CHP’nin Şişhane’de bulunan il binasının çevresindeki esnafı ziyaret etti.

CHP İstanbul İl binası önünde dün yüzlerce kişinin katılımıyla gerçekleştirilen devir teslim töreni nedeniyle mağdur olan esnafa anlayış gösterdikleri için teşekkür eden Kaftancıoğlu’ya caddedeki vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Esnafın sorunlarını tek tek dinleyen İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, “Komşularını tanımayanın, dertlerine ortak olmayanın İstanbul’a hizmet edemeyeceğini düşünüyorum. Başımıza bir şey gelse yakınlarımızdan önce civardaki esnafımızın yardıma koşacağını biliyorum. Bugün çalışmalarıma başlamadan önce komşularımızla tanışmak istedim. Siyasi düşüncelerimiz aynı ya da ayrı olabilir ama komşuluk ilişkileri her şeyden önemli. Bu yüzden İl Başkanlığımızın kapıları herkese, her zaman açık. Ben size bir telefon mesafesindeyim. Ne derdiniz olursa sizlere yardımcı olmaya hazırım” diye konuştu.

Canan Kaftancıoğlu
Canan Kaftancıoğlu

Kaftancıoğlu’nun sürpriz ziyaretinden dolayı çok memnun olduklarını söyleyen esnaf, “Başkanın ilk gününde bizlerle tanışmak istemesi, dertlerimizi sorması çok güzel. Yıllardır özlediğimiz bir şey. Kendisine çok teşekkür ediyoruz, başarılar diliyoruz” dedi. (İstanbul/EVRENSEL)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Suudi Arabistan'da ilk film gösterimleri başladı

SONRAKİ HABER

Fransa'da genel greve devam çağrısı yapıldı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa