Eğitim uçağı Marmara

Eğitim uçağı Marmara'ya düştü

Tekirdağ'ın Marmara Ereğlisi ilçesi açıklarında eğitim uçağı düştü. Marmara Denizi'ne düşen uçağın içinde iki kişi olduğu belirtildi.İstanbul Hazerfen Havaalanı'ndan havalanan ve Risa Şener ile Hikmet Aral isimli iki kişinin içinde olduğu belirtilen TC-CAS tescilli SR22 tescilli CİRRUS tipi pervaneli

Tekirdağ'ın Marmara Ereğlisi ilçesi açıklarında eğitim uçağı düştü. Marmara Denizi'ne düşen uçağın içinde iki kişi olduğu belirtildi.

İstanbul Hazerfen Havaalanı'ndan havalanan ve Risa Şener ile Hikmet Aral isimli iki kişinin içinde olduğu belirtilen TC-CAS tescilli SR22 tescilli CİRRUS tipi pervaneli eğitim uçağının Edremit'e yol alırken düştüğü belirtildi. Uçağın neden düştüğü henüz öğrenilemezken, ölü ve yaralı olup olmadığı hakkında de herhangi bir bilgi bulunmuyor. Uçağın parçalarının Marmara Denizi'nde büyük bir bölüme yayıldığı tespit edilirken, uçakta bulunan iki kişinin öğretmen Pilot Hikmet Aral ve Öğrenci Pilot Liza Şener'in bulunduğu alınan bilgiler arasında. Aranma işlemleri başladı. Eğitim uçağının Marmara Ereğlisi'nin 2 buçuk mil açığında denize düştüğü tespit edildi. (HABER MERKEZİ)

www.evrensel.net