16 Ocak 2018 15:10
Son Güncellenme Tarihi: 16 Ocak 2018 18:09

7 aylık hamile eşini 'Dışarda ne işin var' diye darbetti

Karaman'da bir erkek boşanma davası süren 7 aylık hamile eşine "Senin dışarda ne işin var?" diye saldırarak darbetti

Paylaş

Karaman'da Mustafa A. (30), boşanma davası süren 7 aylık hamile eşi Rabia A.'yı (27) "Senin dışarda ne işin var?" diye saldırıp darbetti. Çevredekilerin müdahalesiyle kurtarılan Rabia A., hastaneye kaldırılırken, Mustafa A. gözaltına alındı.

Olay, saat 09.00 sıralarında Ahi Osman Mahallesi Molla Fenari Caddesi'nde meydana geldi. Garson Mustafa A., ayrı yaşadığı ve boşanma davası süren ev kadını hamile eşi Rabia A. ile sokakta karşılaştı. Mustafa A., eşi Rabi A.'ya "Senin dışarda ne işin var?" diyerek, tekme-tokat saldırdı. Rabia A., çevredekiler tarafından güçlükle kurtarıldı.

Aldığı darbeler sonucu vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan Rabia A., ambulansla Karaman Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan Rabia A. ve karnındaki bebeğinin sağlık durumunun iyi olduğu ve taburcu ediliği öğrenildi. Mustafa A. da polis tarafından gözaltına alındı.

EŞİ ŞİKÂYETİNDEN VAZGEÇTİ, SERBEST BIRAKILDI

Mustafa A., eşinin şikâyetinden vazgeçmesi üzerine polisteki ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Mustafa A. hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından açılan soruşturmanın sürdüğü belirtildi. (DHA)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

AİHM, Yeni Evrensel davasında Türkiye’yi mahkum etti

SONRAKİ HABER

23. İstanbul Tiyatro Festivali başlıyor

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa