09 Ocak 2018 10:31

Seinfeld'den işgal üssü merkezinde 'Bol Siyonizm'li kareler

Jerry Seinfeld'in işgal altındaki Batı Şeria'da bulunan yasa dışı İsrail yerleşimlerindeki askeri eğitim kampındaki fotoğrafları tepki çekti.

Paylaş

ABD’li aktör ve komedyen Jerry Seinfeld’in işgal altındaki Batı Şeria’da bulunan yasa dışı İsrail yerleşimlerindeki bir “antiterör kampı”nda çekilen silahlı fotoğrafları yayımlandı.

'BOL SİYONİZM' VURGUSU

İsrail ordusu tarafından kurulan askeri eğitim kampı Caliber 3’ün Facebook sayfası tarafından “Nihayet size söyleyebiliyoruz” ifadesiyle yayınlanan fotoğraflarda “Efsanevi Jerry Seinfeld ve ailesi Caliber 3’teydi. Geçtiğimiz hafta İsrail’e yaptığı ziyarette bize gelerek Krav Maga, saldırı köpekleri ve bol Siyonizmle atış taliminde bulundular. Harikaydı” denildi.

Yayınlanan fotoğraflar, Filistin hakları için mücadele edenlerin tepkisini çekti.

'FANTEZİ ANTİTERÖR KAMPI'

Caliber 3 üssü, işgal altındaki Batı Şeria’ya bağlı Gush Etzion bölgesindeki uluslararası hukuka göre yasa dışı konumda olan İsrail yerleşimlerinde bulunuyor. Eğitim kampı aynı zamanda turistik gezilere de ev sahipliği yapıyor.

Haaretz’in “Fantezi antiterör kampı” olarak nitelediği kampta yetişkinlere 115, çocuklara 85 dolarlık paketlerle tur düzenleniyor.

63 yaşındaki ABD'li komedyen Jerry Seinfeld, televizyon tarihinin en meşhur sit-com’larından Seinfeld’in Larry David'le birlikte yaratıcısı. (KÜLTÜR SERVİSİ)

Reklam
Reklam
ÖNCEKİ HABER

HDP, hükümetin savunmasına karşı AİHM'e görüş bildirdi

SONRAKİ HABER

Somali'de başkanlık sarayına silahlı saldırı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa