25 Aralık 2017 14:22

Eski eşiyle kızını öldüren sanığa ağırlaştırılmış müebbet

Hatay'da, eski eşi Esra Yalçın ile 5 yaşındaki kızı Beren Yıldız'ı bıçaklayarak, öldüren Gökhan Yıldız'a ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi.

Eski eşiyle kızını öldüren sanığa ağırlaştırılmış müebbet

Paylaş

Hatay'da, eski eşi Esra Yalçın (28) ile kızı Beren Yıldız'ı (5) bıçaklayarak, öldüren Gökhan Yıldız (29), ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Olay, 29 Mart günü, İskenderun ilçesinde meydana geldi. Kayseri Adliyesi'nde temizlik görevlisi olarak çalışan Gökhan Yıldız, iddiaya göre, boşandığı eşi Esra Yalçın ile konuşup, barışmak amacıyla İskenderun'a geldi. Mustafa Kemal Mahallesi, Bahriye Üçok Caddesi, Buse Coşkun Irmak Apartmanı'nın 4'üncü katındaki Yalçın'a ait evde konuşmaları sırasında çift, bir kez daha anlaşmazlığa düştü. Yıldız, tartışma sırasında eski eşi Yalçın ile kızı Beren'i bıçaklayarak, öldürdü. Olayın ardından gözaltına alınan Gökhan Yıldız, tutuklanarak, cezaevine konuldu. Tutuklu sanık Yıldız, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle yargılandığı İskenderun 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde son kez hakim karşısına çıktı. Duruşmada pişman olduğunu söyleyen Yıldız, 'kızını öldürmek'ten ağırlaştırılmış müebbet, 'eski eşini öldürmek'ten ise müebbet hapis cezasına çarptırıldı. (DHA)
 

ÖNCEKİ HABER

Siirt'te vurulan uzman çavuşa bir uzman çavuş ateş etmiş

SONRAKİ HABER

Iğdır'da hayali seçmen vakası: Polis lojmanlarına 375 kişi kaydırıldı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa