Bu havalar hasta edecek!

Bu havalar hasta edecek!

HAVALARIN ısınmasını bekleyenler en az bir hafta daha bekleyecek! Türkiye Nisan ayına yağmurlarla başladı, sıcaklıklar ay ortalamasının 3-4 derece altında seyrediyor. Önümüzdeki hafta yeni bir soğuk hava dalgası geliyor. Bolu çevresinde kar yağışı bile görülebilir.İstanbul bugün ve yarın parçalı bulutlu; perşembe ve Cu

HAVALARIN ısınmasını bekleyenler en az bir hafta daha bekleyecek! Türkiye Nisan ayına yağmurlarla başladı, sıcaklıklar ay ortalamasının 3-4 derece altında seyrediyor. Önümüzdeki hafta yeni bir soğuk hava dalgası geliyor. Bolu çevresinde kar yağışı bile görülebilir.

İstanbul bugün ve yarın parçalı bulutlu; perşembe ve Cuma yağmurlu, cumartesi günü ise sağanak yağmurlu olacak.
Ankara’da da da yağmur zayıf da olsa hafta boyunca sürecek.

İzmir’de cuma ve cumartesi yağmur var.

Salı ve Çarşamba günü Marmara, Ege, İç Anadolu, Karadeniz’in batı kesiminde yağmurlar çok hafif, yer yer güneş de çıkacak.

Perşembeden itibaren Marmara’da yağmurlar yeniden başlıyor, cuma ve cumartesi günü Türkiye’nin geniş alanı yine sağanak yağmur altında olacak.

Sıcaklıklar nisan ortalamasının altında. Cuma günü Balkanlardan daha soğuk hava gelecek. Sıcaklık Marmara’da 10 derecenin altına düşecek. Bir sonraki hafta da soğuk havanın etkisinde geçebilir. (HABER MERKEZİ)

www.evrensel.net