16 Aralık 2017 02:11

15 Temmuz Köprüsü'nde intihar girişimi

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde intihar girişiminde bulunan bir kişi, 3 saat iknanın ardından intihardan vazgeçirildi. Trafik durma noktasına geldi.

15 Temmuz Köprüsü'nde intihar girişimi

Paylaş

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde intihar girişiminde bulunan bir kişi, yaklaşık 3 saat süren ikna çabalarının ardından intihardan vazgeçirildi. İkna çalışmaları sırasında Avrupa-Anadolu istikametinde trafik durma noktasına geldi. 

Olay, dün akşam saat 22:30 sıralarında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde, Avrupa-Anadolu istikametinde yaşandı. Bir kişinin, köprünün korkuluklarına çıktığı yönünde yapılan ihbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevkedildi. İsmi öğrenilemeyen vatandaşı intihardan vazgeçirmek için olay yerine İstanbul Emniyeti'ne bağlı bir müzakereci geldi. Yaklaşık 3 saat süren ikna çalışmaları sonucunda köprünün korkuluklarına çıkan kişi intihardan vazgeçirildi. 

İFADESİ ALINMAK ÜZERE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE GÖTÜRÜLDÜ

İntihar girişimi sırasında trafik de olumsuz etkilendi. Yaklaşık 3 saat süren ikna çalışmaları sırasında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde trafik yoğunluğu yaşandı. İntihardan vazgeçirilen vatandaş, polis ekipleri tarafından ifadesi alınmak üzere emniyet müdürlüğüne götürülürken, trafik daha sonra normal akışına döndü. (DHA) 
 

ÖNCEKİ HABER

Dört yıllık eğitim hiçe sayılıyor

SONRAKİ HABER

Vatikan ABD'li kardinali meslekten menetti

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa