Gomis: Galatasaray, görmediğim takdir ve sevgiyi verdi

Gomis: Galatasaray, görmediğim takdir ve sevgiyi verdi

Galatasaray'ın Fransız futbolcusu Bafetimbi Gomis, Fransa'da konuk olduğu RMC Sport radyosuna açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın Fransız forvet oyuncusu Bafetimbi Gomis, sarı-kırmızılı takımda Olympique Marsilya’da oynadığı döneme göre daha çok sevgi gördüğünü ve kendinden beklentinin daha yüksek olduğunu söyledi.

Geçen sezonu Fransa Birinci Futbol Ligi (Ligue 1) takımlarından Olympique Marsilya’da kiralık olarak geçiren Gomis, ülkesindeki RMC Sport radyosunda, eski kulübü ve Galatasaray hakkında konuştu.

Galatasaray gibi büyük bir kulüpte oynadığını ve çok mutlu olduğunu dile getiren Gomis, “Fransa’da yeteri kadar fark edilmese de Galatasaray önemli bir kulüp. Orada Marsilya’dan daha çok sevgi görüyorum ve beklenti daha fazla. Pişman değilim, sayfayı çevirdim artık. Galatasaray bana geçen sezon sonunda Fransa’da görmediğim takdir ve sevgiyi verdi.” ifadelerini kullandı.

Sarı-kırmızılı kulüpte mutlu olduğunu belirten Gomis, şimdilik ligi en iyi şekilde bitirip UEFA Şampiyonlar Ligi’ne katılmayı hedeflediğini, uzun vadede ise 4-5 yıl üst düzeyde futbol oynayıp, kariyerine devam etmeyi planladığını kaydetti. (SPOR SERVİSİ)

Son Düzenlenme Tarihi: 23 Kasım 2017 10:53
www.evrensel.net