15 Kasım 2017 11:50

'Röveşatacı genç' ailesiyle bir araya getirildi

Balona röveşata atmaya çalıştığı görüntülerle gündeme gelen genç, Ankara'daki ailesiyle bir araya getirildi.

'Röveşatacı genç' ailesiyle bir araya getirildi

Paylaş

3 ay önce 'Çarşıya gidiyorum' diyerek çıktığı eve geri dönmeyen ve balona röveşata atmaya çalıştığı görüntüleri sosyal medyada hızla yayılınca kimliği ortaya çıkan G. T.'nin Ankara'da olduğu belirlendi.

ATV ekranlarında Müge Anlı'nın programında ailesiyle yeniden bir araya geldiği anların görüntüleri yayınlanan G. T.'nin polise "Kayıp değilim, burada çalışıyorum. Ailemle görüşmek istemiyorum" dediği aktarıldı.

G. T.'nin annesi ise "Ah bir görsem, 3 aydır göremiyorum ben ciğerimi. Allah razı olsun, gözüm gibi bakacağım ona inşallah" demişti.

Annesiyle bir araya geldiği görüntülerde 'Röveşatacı' gencin eve dönmeye pek de hevesli olmadığı hissediliyor.

Görüntüyü kuyumcu Güray Başak'ın yayınladığı belirtildi. Başak, olayı anlatırken "Bir gürültü sesi duyunca dışarıya baktım. Bir arkadaş yerde yatıyordu. Biz de 'herhalde ayağı kaydı düştü' diye düşündük. Bizim arkadaşlardan birisi, ‘ağabey ayağı kaymadı balona röveşata atmaya çalıştı’ dedi. 'Burası Kızılay'ın göbeği, böyle bir şey olmaz' diye düşündük. Kamera kayıtlarına baktık. Gördük ki gerçekten arkadaş balona röveşata atmaya çalışmış. Biz de biraz insanları güldürelim istedik” demişti. (HABER MERKEZİ)


 

ÖNCEKİ HABER

Ambulanstan önce gelen TOMA delilleri ezdi

SONRAKİ HABER

AYM: Toplantı ve gösteri hakkı ihlal edilmiştir

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa